Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondjátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok azt, hogy a szemezés az alapja mindennek, máskor meg azt, hogy a szemezés az semmi? Meg hogy ne a jelekre adjunk, akkor honnan tudjuk, ha a másik akar valamit, ha nem mondja ki?

Figyelt kérdés
ezt nem értem. Kérem, hogy valaki magyarázza már el.
2012. febr. 10. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

én meg az egészet nem :)

linkeld be légyszi az eredeti kérdésedet is

2012. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:
100%
Nem a szemét kell bámulni, hanem meglátni, mi van a szemében... Ennyi a trükkje :)
2012. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván ennek annyi az oka, hogy megoszlanak a vélemények.

Aki nem ért a non verbális jelzésekből, az természetesen hülyeségnek tartja, de aki egy kicsit is konyít hozzá, az érti miért mondják, hogy a szem a lélek tükre, valamint, hogy a tekintetből mindent ki lehet olvasni. Én például mindent látok, anélkül, hogy bárki megszólalna. Látom, ha valaki haragszik rám, látom, ha szomorú, látom, ha tetszem neki.

Számít ez, csak tudni kell észrevenni.

2012. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Aki annyira ostoba, hogy nagy emberismerőnek tartja magát, az elhiszi magának, hogy mindent kiolvas egy tekintetből. Ezzel igazolja magát, mert nem mert még leszólítani senkit sem. Valójában pedig csak akkor tudsz olvasni biztosan valakinek a tekintetéből, ha nagyon ismered.

A "jelek" és a dolgok kimondása között van pár fokozat. Persze aki nem képes megszólítani a másikat, annak maradnak a jelek.

2012. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom ezt nekem szántad utolsó, csak hogy tájékoztassalak, én tudok kommunikálni, szoktam is, nekem nem okoz gondot, ha bárkit meg kell szólítanom. A kettő nagyon nem függ össze.

Biztosan vannak olyan emberek is, akikre ráillik a leírásod, de nem mindenki ilyen.

2012. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3as valaszolo, engem nagyon erdekelne a testbeszed.. erre igy raereztel, vagy esetleg olvastal valahol ilyen alapokat?
2012. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak ráéreztem :) Szerintem egyébként ezt mindenki tudja :)

Mondjuk tegyük fel, véletlenül beborítottad az ágyadba a kakaót, anyukád, aki épp az előbb húzta fel a tiszta ágyneműt meglátja. Látni fogod az arcán, ha haragszik és azt is, ha csak röhög egyet rajta és nem bántódott meg.

Mindennel így van ez, egészen másképp néznek rád az emberek, ha bizonyos emberi érzések futnak át az agyukon.


Egyébként azt hiszem neten van fent ilyesmi, hogy mikor milyen az arckifejezés, képekkel illusztrálva, de az persze közel sem adja vissza az élet pillanatait, de talán megnézni jó.

2012. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad."!


Kicsit túlértékelted magad, csak részben szót hozzád. De ha magadra vetted az egészet, akkor annak nyilvánvalóan oka van.

Gondolom, ha valakinek a tekintetéből csalhatatlanul kiolvasod, hogy nem tetszel neki, akkor nem közelítesz...


Vannak félreérthetetlen dolgok. Tudom, hogy 3 lány ismerősömmel bármikor össze jöhetnék. De lehet, hogy van 3 másik, akinél nem vettem észre és az lehet, hogy az említett 3 jeleit már korábban is észlelhettem volna.

Mondhatnám, hogy mindent látok, de tudom, hogy ez nem igaz.

A környezetemet sem nézem le annyira, hogy feltételezzem, mindez rezdülésük ösztönös.

Bár más szituáció, de egy állásinterjún ki lehet szúrni, ha nagyon figyelnek a testbeszédre. Erre reagálni kell és ennek megfelelően kell "viselkedni". Ezek a főnökök is meg vannak győződve, hogy ők milyen jól kiolvastak mindent a tekintetemből és a tartásomból, ill. a mozdulataimból. Pedig csak tudom, hogy mit szerettek volna látni és azt kapták.

2012. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedveskéim!

Köszönöm a válaszokat! Ahogy írtátok is, hogy valaki ebből lát mindent valaki csak játékra használja. Itt az igazság! ...................... és ebből van a pofára esés és a sok önbizalom hiányos ember!


én sem tudom már , hogy mit higyek, illetve merjek e közeledni..............

2012. febr. 12. 18:25
 10/10 Christian Death ***** válasza:
üveges csirkeszemek
2013. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!