Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy mindenki számára az elvárás?

Figyelt kérdés

Csoda, hogy így nem hal ki az emberiség. Egyre több az ostoba.

A fiúknak az az elvárásuk, hogy csaj legyen bombázó, topmodell és úgy öltözzön, mint kurvä meg legyen rajta 50 tonna smink. Pedig a lányok lehetnek enélkül is szépek. Sőt. Sok van, ki nekem így bejön.

A lányoknak meg az az elvárásuk, hogy a srác legyen egy fäszi, mint a Brad Pitt, zselés haj, borotvált testű, férfi létére egy gramm szőr sincs rajta, metroszexes. Aki hosszú hajú vagy egy kicsit szőrös és csak egy kicsit férfiasabb, akkor labdába se rúghat.

Egyenlőre ezt most a 16-19 éves korosztálynál látom. Én 22 vagyok és senkinél sem rúghatok labdába. Vajon melyik korosztály az, amelyik máshogy gondolkodik és nem olyan nagyok az elvárásai? Mikor lesz az, hogy az átlagos embereknek is lesz esélyük a boldogsághoz? Talán egy idő után nekem és a hozzám hasonlóknak eljön az ideje?


2012. febr. 24. 18:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok, igen tényleg sokan gondolkoznak így, de nem mindenki, ez általánosítás, nekem ez a zselés haj stb. típus egyáltalán nem tetszik.
2012. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinek az elvárása ez de én pont ezeket utáélom -> A fiúknak az az elvárásuk, hogy csaj legyen bombázó, topmodell és úgy öltözzön, mint kurvä meg legyen rajta 50 tonna smink


30/F

2012. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztályban van esélyed, igen, a sajátodban is.
2012. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még a média sokkal inkább befolyásolja az emberek elvárásait, mint a valós élet. Ettől függetlenül sokan vannak, akiknek nem ezek az elvárásaik, csak gyanítom, őket meg te nem veszed észre :P
2012. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Azért én elég sok párt látok ebből a korosztályból.

Egyáltalán téged 22 évesen miért foglalkoztat a 16 évesek párválasztási szokása? Majd benő a feje lágya.


Én veled egy idős nő vagyok, undorodom a metroszexuális férfiaktól. Persze emberként nem, engem nem érdekel ki hogy öltözik, csak ne akarjon hozzám közeledni, a férfi legyen férfias, ami viszont magában foglalja a szőrt is.

Viszont nekem nem vonzóak a velem egykorúak, csak az idősebbek.

2012. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
Max a kis tinipics*áknál ez az elvárás. 23 vagyok, nő, alig sminkelem magamat, nem vagyok bombázó, de sportos testű. Nem öltözök kurv@ként, nem rakom ki a csöcseimet a nyilvánosság elé. Mégis van barátom évek óta :)
2012. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Szerintetek egy most TV,ÚJSÁG stb által meghülyített nők észheztérnek még valaha vagy maradnak defektesek?
2012. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Kérdésíró, én is pont ezt látom. Szó szerint zavarónak tartják a mai lányok, ha egy pasi, nem úgy néz ki mint pl William Levy (az a nagyon ficsúr srác), vagy hasonlóképpen. Én sem rúghatok labdába egy lánynál sem, elég szőrös is vagyok, hullik is kicsit a hajam, nincs megnyerő mosolyom sportos testem. Nem tudom mi ütött beléjük, hogy ilyenek lettek, régen nem voltak ilyenek. Amióta Beckham elkezdte szőrteleníteni magát, meg pózolni Adidas meg Nike reklámokban, azóta kaptak rá a lányok az ilyen fazonokra. Ezt pedig a nyálgép C Ronaldo meg még jobban megerősítette bennük, hogy ez a jó irány. Buliba is mikor lemegyek hiába udvarolok, próbálom a legszebb oldalamat megmutatni, rögtön lekoptatnak, meg ha jót akarom akkor hozzam őket össze a legjobb haverommal, aki tipikusan ilyen Ashton Cutcher hasonmás. Nekem is elegem van már az egészből, nincs túl sok kedvem élni.
2012. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Hanariko ***** válasza:
az itt válaszolóknak mindig az ÁTLAG ellentéte tetszik, ezt senki nem vette még észre? Jó nem azt mondom hogy nekem Brad Pitt kell (bár jó pasi XD) és a tüsi, zselézett haj éppenséggel életem ezen korszakában bejön (aki ismer tudja hogy rendkívül váltakozó az ízlésem) szóval elvárások vannak, de nem mindenkitől és mindenki irányába. Meg kell találni a jó partnert.
2012. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Most őszintén mikor ezt a képet látja sok lány akkor bevadul, mert azt hiszi, hogy az ilyen vagy ehhez hasonló az igazi pasi. Aki szőrtelen, sportos, jóképű és még főzni is tud, mert azt mutatja a kép. Azt hiszik hogy csak ez a típus tud főzni, mert ezt mutatja a kép és azonosulnak vele. Elhiszik, hogy ha ő csúnya, neki akkor is jár ez a pasi alanyi jogon. Szegény átlag pasikat meg rondán zavarják el ha kedves módon közelíteni kíván.


[link]

2012. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!