Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elvárás nálatok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elvárás nálatok hogy a barátotok fizessen az esetek többségében? Randizásnál úgy a normális nem ha a fiú fizet bármi is az nem? Vagy mindenki magának?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok vele? Nálatok hogy volt? Nemsokára lépek be egy kapcsolatba várhatóan és én úgy vagyok vele hogy randinál még illő fiunak fizetni, de utána kapcsolat alatt?
2010. júl. 25. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis.Nekem a randifilozófiám,pedig csaj vagyok,hogy első randin fizessen,persze ha nem olyan vészesen nagy összegekről van szó.Pl ha Vidámparkba megy valaki először,azért 4 ezres belépőt ne fizesse a pasi. :D

Szóval az első piákat,kaját,fagyit vagy ami jön,az jó ha a srác fizeti..második randin már azért felajánálom hogy fizetek én is valamit,általában a srác nemet mond rá. :) Viszont a harmadiknál már én hívom meg mondjuk kajálni valahova vagy fagyizni.Az gáz ha anyagilag leterheled a srácot.

18/L

2010. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet így megmondani. sokmindentől függ. én nem állnék szóba olyan pasival, aki az első randin elvárja, hogy fizessek. nem azért, mert pénzéhes vagyok, hanem egyszeűen nem akarok olyan meberrel lenni, kai sajnálja tőlem a dolgokat, mert akkor rossz apa lesz, mivel sóher. na, de a kérdés többi része: szerintem ez attól is függ, ki milyen anyagi körülmények között él. ha nem teheti meg, hogy mindig mindnt fizet, és te be tudsz segíteni, akkor illik. ha van elég pénze,é s szívesen fizet, akkor pdig nem kell róla leszoktatni. de nem szabad túlzásokba esni. nem kell vele mindent kifizettetni, de ha valahova ő hív el tédeg, az számomra azt jelenti, hogy ő is fizet. ha én mondom, hogy menjünk el fagyit enni, akkor én fizetek, én hívtam. nekem ez így tiszta.
2010. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első randin te fizetsz...a későbbiekben ha felajánlja néha enegdd,hogy fizessen.vagy ha meglep valamivel fogadd el.én olyan helyeztben vagyok,hogy a barátom nem hagyja hogy fizessek,de majd megoldom :)
2010. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha első randira a pasi hív el valahova akkor ő is fizessen.A kapcsolat elején is fizethet ha ilyen apróságokról van szó mint pl fagyi de persze csak ha felajánlja..ez helyzettől is függ de azért szerintem ha a pasi megteheti illik neki fizetni így az elején még az italokat meg ilyesmiket aztán majd kialakul..
2010. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátomnál nem elvárás egyáltalán, inkább a fele-fele híve vagyok, vagy pl italok esetében mindenki fizeti a saját fogyasztását.

Randizáskor már kicsit más, ha a fiú hívott meg valahova, hogy ott randizzunk, akkor szerintem illik legalább az első körben meghívnia valamire, de csak 1 valamire. Utána ha a lány még inni akar valamit, akkor már szerintem magának kell fizetnie. De az se elképzelhetetlen, hogy eleve mindenki a sajátját fizeti, mondjuk ez inkább a helyzettől függ, mert ugye ha olyan a randi, hogy egyértelműen a srác akarja jobban (pl hetek óta próbálja összehozni a randit), akkor jóhogy ő fizet, de ha közösen megbeszélték, hogy akkor most itt és itt talizunk, akkor meg mindenki fizeti magának.

Kapcsolat alatt egyszer egyszer szép gesztus meghívni a lányt, hogy egy kicsit olya legyen, mintha még csak randizhgatnának, de az esetek többségében legyen egyenlőség.

2010. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a mindenki magának verziót szeretem a legjobban, nem szeretem lekötelezettnek érezni magam... de ha nagyon ragaszkodik a fizetéshez, akkor is csak úgy megyek bele, hogyha legközelebb akkor én adhatom vissza, tehát akkor én fizetek neki


20/L

2010. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A válasz egy egyszerű illemszabály: Az első néhány alkalommal a fiúnak illik fizetni, de ezt a későbbiekben a lánynak illik viszonoznia. Ha ez a rész lefutott, akkor megbeszélés alapján beosztjátok, ahogy nektek jó. De vigyázz! Ha (majdnem) mindig mindent a másik fizet (ami nem állhat fönt túl sokáig, mert így hamar kiürül a pénzforrás), akkor el fog hidegülni tőled, ez pedig tönkre teheti a kapcsolatot. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy kezdd el nyakra-főre fizetgetni a számlákat. Mindezt attól függetlenül kell végrehajtani, hogy "randi" van, vagy "párkapcsolat".
2010. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!