Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8 év ismertség után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év ismertség után lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés
Egy általánosba jártunk de már két éve máshova járunk. Már régota motoszkált bennem a gondolat hogy tetszik és most rájöttem hogy szeretem
2009. jún. 6. 17:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem igen ! Mondd meg neki, hogy szereted . Es attol fugg, hogy o hogy reagal a kerdesedre.:-)
2009. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2009. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak attól tartok hogy barátként kezel és nem is tud máshogy...
2009. jún. 6. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű, hogy akik egyszer barátok, azok azok is maradnak (bár tudok róla, hogy van egy népszerű teória erről).

Ha régóta ismersz valakit, annak hátránya az, hogy szokássá válik, hogy csak barátok vagytok. Előnye viszont az, hogy ismered, könnyen tudsz vele találkozni stb.

El lehet kezdeni elmozdulni a más típusú kapcsolat irányába, csak finoman, fokozatosan. Aztán ha menet közben kiderül, hogy ez nem fog menni, akkor maradhat a barátság. Nincs itt semmi probléma.

2009. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja am 14/F
2009. jún. 6. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
nekemis volt hasonlo eset az életemben.. sztem nem volt igazi szerelem, bár annak tűnt. túl jól ismered.. nemjo.
2009. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!