Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy valaki 3 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaki 3 hét ismertség után totál beleszeressen a másikba?

Figyelt kérdés

Veletek volt már ilyen?

Vagy ez csak fellángolás?


2011. aug. 21. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes lett tőled.
2011. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze...velem is így szokott lenni, elsőre még nem, de 1-2 hét és utána szó szerint szerelembe esek


22/L

2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyéb értelmes hozzászólás?
2011. aug. 21. 21:58
 4/9 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt... másodiknak köszi :)
2011. aug. 21. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy szerelem, lehet az is. Ismerd meg még jobban. Így amikor odájig eljuttok, hogy tisztában vagy minden egyes hibájával, és pozítummal, akkor majd eltudod dönteni, hogy tényleg szerelem, vagy csak fellángolás!
2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fellángolás.
2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány, ő meg a fiú, és az előbb vallott szerelmet, meg tényleg úgy viselkedik
2011. aug. 21. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
ha szerelmet vallott, próbáljátok meg a kapcsolatot. semmi rosszat nem veszíthetsz vele.
2011. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 3 hét utábn olyan szerelmes votam h még :D és most is már lassan egy éve(L)(L)(L)
2011. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!