Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem valószínű, hogy találkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem valószínű, hogy találkozom még vele igaz?

Figyelt kérdés
Tegnap utaztan az 5ös buszom. (Budapest) Felszállt egy nagyon szép fekete hajú lány, nagyon bejött. A Blaháig mentem, végig nézegettük egymást, de nem voltam benne biztos, hogy bejövök neki, így nem mentem oda. Mikor leszálltam, végig nézett, akkor tudatosult bennem, hogy bejövök neki, de akkor már késő volt. Nem látom többé sajnos, pedig..... nagyon bejött.
2012. febr. 25. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed, hogy nem találkozol vele, akkor nem is fogsz.
2012. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl nagy ehhez Budapest, közel 2 millió ember lakik ott. Nem valószínü.

De növelheti az esélyt ha...

-... ugyanazon a járaton utazol többször is. Lehet hogy ö rendszeresen jár azon a járaton.

-... sokat járkálsz az utcákon. Talán meglátod valahol.

De nagyon kicsi az esélye. Nem tudod merrefelé lakik, meg ha tudnád se lenne sok esély, hogy meglátod az utcákon.

Jókor kell jó helyen lenni, és emlékezned is kell rá, pontosan hogy nézett ki. Mivel az emberek szoktak ruházatot cserélni, ezzel az egyik tényezö már elgyengült. Az, hogy az idö és hely is jó legyen, ahhoz nagyon nagy szerencse kell.

:/ akkor volt szerintem egyetlen lehetöséged. Sajnálom!

2012. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.veledutaztam.hu

próbáld meg:) hátha....:)

2012. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!