Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért buknak mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért buknak mostanában 40 év fölötti pasikra, a huszonévesek már nem is kellenek, vagy csak divat az egész? 21/F

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Azok akik egyszál semmiben illegetik magukat az utcán és az iq-juk 3? általában azilyen kis hidrogénszőke plázacicákról beszélsz akik cukkcsimukkcsi világban élnek? Egyszerű.Érezni,szeretni nem tudnak..ami pénzt kaptak aucitól,az már a mellükbe van ültetve.buták,eltartani magukat nem tudják. Egy 40es pasinak már van állandó melója,esetleg mercédesze,kertes medencés háza és vastag pénztárcája.Érted? persze hogy divat a kis barátnői előtt villogni hogy az ő seggét most épp Mercivel vagy Jaguárral fuvarozták..Az ilyet kikell röhögni és igazi nőkkel foglalkozni!!Bár az is ritka sajnos:(
2009. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
mellesleg ha megmurdál szegény pali a csaj meg örököl mindent, éli tovább életetét..
2009. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

szerintem apa-komplexusuk van, az olyan kapcsolatok 70%-nak biztosan

én 20 vagyok, de 25 fölé nemigen mennék párkapcsolatban, az még ami korban egészséges, ahol még testileg, felfogásilag nagyjából egy szinten vagytok, nem kell attól tartani hogy holnap a 47éves pasimnak nem áll fel a f_rka, nem kell attól tartanom h itt vagyok 30évesen és egy 58éves "nagypapi" a gyerekem apja...EGYÉNI véleményem, nem átlagosságban beszélek, persze nyugodtan lepontozhatnak azok a fiúk/lányok akik ilyen kapcsolatban élnek...ez is jel arra hogy fáj nekik az igazság:P


20/L

2009. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Azért buknak rájuk, bár nem mostanában, hanem mindenhol és mindig, és nem mind, hanem csak néhányan, mert a 40 év fölötti férfiak idézem "már maguk mögött tudják az egzisztenciateremtés gondjait", "már elértek valamit, ezért fel lehet rájuk nézni", "érettek" stb.


Magyarul mert sok pénzük van.

2009. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, és én is a 30-40 évesekre bukok. Nem tudom miért, hidd el, én örülnék a legjobban, ha nem így lenne, de egyszerűen őket találom vonzónak. :)

Sajnos nincs barátom pont ebből kifolyólag, egyszerűen nem tartom vonzónak a korombelieket. És bár lett volna lehetőségem egy 40-es pasival együtt lenni, nem mentem bele, mert tudom, hogy nem normális dolog.

Nincs mit tenni, várom, hogy kinőjem ezt a dolgom, esetleg "belenőjek" - bízom benne, hogy 10 év múlva is a 30-40-es pasikra bukok, és nem az 50-60-asokra. :D

2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem bukok a 40 évesekre, nálam 30 a felső korhatár.

22/L

2009. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Miért érdekel ez téged ha 40-es leszel majd megtudod. Én konkrétan a 20-on évesektől falra mászok, nekem még kisfiúk. 43 éves a párom és imádom! és lesza**m ki mit szól ehhez, nem kell a pénze, van saját keresetem, se az hogy fuvarozzon, van saját kocsim. Amúgy mindenki inkább a saját dolgával törődne, mint mások életével!

22/L

2009. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még kisfiúk?????? vááá

Mitől kisfiúk? Mert nem akarunk 22 évesen megházasodni, meg öt gyereket csinálni, meg házat építeni stb,stb.????HA??

2009. jún. 7. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
A viselkedésétől kisfiú! Én egy szóval nem írtam hogy 22 évesen gyereket akarok, vagy megházasodni, vagy lakást, házat, nem tudom erre miből következtettél? "Kipróbáltam" már a 20-40 ig minegyik korosztállyal, és nekem egy 40-es jött be, de hála istennek nem vagyunk egyformák.
2009. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!