Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén. Valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén. Valakinek számít, hogy az adott illetőnek milyen színű a szeme?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit lehet abból leszűrni, vagy hogy miért olyan fontos, de én pl. a sajátomét sem tudom, mindig elfelejtem.
2012. febr. 25. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít semmit. Csak van, ami különösen szép nekem.

Küldj a tiédről képet.

2012. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mérvadó, csak ne legyen piros! :P
2012. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat :)
2012. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nazira ***** válasza:
Szerintem nem sok embert érdekli a szem szín... Engem egyáltalán nem, de, h az enyémre mindig mondják ,h azzal ölni tok meg szeretni is hát már röhögök XD :D
2012. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít érdemben de egy szép kék vagy zöld szem nálam előny.
2012. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés. Nekem alapból a barna tetszik, méghozzá kifejezetten, és kizárólag. 27 éves koromig kifejezetten így is ismerkedtem, ha kék szemű pasi hívott randira, nem mentem, semmi más nem számított. Nem valami hülye elvből, hanem egyszerűen csak a barnát találtam vonzónak. Arról is meg voltam győződve 27 évig, hogy kék szemekbe nem is tudnék szerelmesen belenézni. Aztán megismerkedtem a barátommal, akinek világoskék szeme van... És hát jaaaaj :) Tök nehezen szoktam meg egyébként, az első fél évben mindent dicsértem rajta, csak a szemét nem, de aztán megszoktam azt is.

Úgyhogy igen, van, akinek ez számít, de időnként érdemes ezeken a dolgokon túllépni :) Bocsi, h hosszú voltam.

2012. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez annyiból fontos, hogy a világos vagy a sötétet szereti. Én oda vagyok a barna szemekért. Szeretem a sötétebb hatást. Igaz az előző barátomnak kék volt a szeme.. De szerintem ez nem lehet döntő tényező egy kapcsolatban.


Bár bennem van egy ilyen sztereotípia, hogy zöld szeművel sose! ( csak rossz tapasztalat. Elnézést a zöld szeműektől ) De ez csak gyerekes hülyeség. Ebből is kilehet nőni, mint ahogy előttem is írták.

2012. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem tükörben, gesztenyebarna a szemem színe.

Ebből most mire következtettek, vagy valamit ebből le lehet szűrni?


Társkeresőkön is az életkor és magasság után egyből a szemek színe következik, de sosem értettem miért ...

2012. febr. 25. 23:30
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is a barna szemeket szeretem, de volt már kék szemű barátom is, ennek ellenére maradok a barna szeműeknél (kellemesebb, melegebb, valahogy jobb belemélyedni)

27/n

2012. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a barna, de egyébként nem számít. Van viszont egy árnyalat, az a zavaros kékes-szürke ami taszít. De ez nálam is csak rossz tapasztalat, mert volt egy ilyen exem, aki nagyon tapló volt.
2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!