Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályból mindenkinek...

Az osztályból mindenkinek venni kell valakinek egy ajándékot. Akit kihúztunk, csukott szemmel. És mikulás-csomagot kell készíteni az illetőnek. De nekem csak kevés ötletem van. Ki segít nekem? :$

Figyelt kérdés

Ajándék ötleteket kérek!


Lécci!!


Pl.: sok-sok csoki ( de milyen ) , szaloncukor, mandarin vagy narancs.. stb..:$


és olyan 600Ft.- / 700Ft.- max.: érték


Egy lányról van szó, a legjobb barátnőmről: szőke, magas, vékony, okos, kedves, szeretem, és sportos.


Ötleteket!! :)


Lécci.. Ő.Ő


Köszii<33


Ma estig!:)


2010. dec. 2. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Kézzel készített szerencse karkötő, rúzs, gyertya, mandarin, 1 db mikulás azért legyen benne, ropi, cukorka, csokik,banán, vagy valami 100 ft-os boltban vehető kis porcelán dísz.Lányoknak annyi mindent tudnék bele rakni, sajnos én fiút húztam, nekem nehezebb kitalálnom mit rakjak bele.

15/L

2010. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barinőd és nem tudod mit vegyél neki?:)

na mind1.

szerintem..

mondjuk valami mikulásos milka csokit (nekem milka a kedvencem :D :$ )

és mondjuk , valami szép fülbevaló? karkötő? nyaklánc?

nemrég láttam olyan láncot, ami olyan volt hogy:

egy szivecske,és bele van irva hogy best frend, és igy "félbe lehet törni". (nem emléxem hogy hol de ha eszembejut leirom)

esetleg körömlakk, vagy valami olcsóbb könyv..

am segitene ha megirnád a korodat, bár nekem olyan 13 körülinek tünsz. (én annyi vagyok :) :D :$ )

2010. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
júúúj nagyon jó a nyaklánc ötleted, csak az a baj, hogy nem fér bele neki a keretbe:(
2010. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ennek pl 3200 ft az ára

2010. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ találtam olcsóbbat!ez csak 1490, de azért, mert nem ezüst, az előző meg igen.

2010. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12:40es vagyok.

Örülök ha tetszik neked az ötletem , remélem a kedves kérdezőnek is :)

:)

2010. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!