Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókoljam meg a lányt vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoljam meg a lányt vagy ne?

Figyelt kérdés

Kedden megyünk valahova beülni egy lánnyal( lehet h neki nem randi de tudatára szeretném hozni)stb. és szerintetek hogyan éreztessem vele hogy szeretem stb. Csók vagy netán mondjam el neki h szerelmes vagyok belé? Szerintem ez nem jó ötlet.

Végén egy szájra puszi ?? Ötletek akik már rutinosak ebben.

16 éves vagyok , nem hülye pisis gyerek és itt az ideje hogy változtassak.. a lány 15


2012. febr. 25. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mióta ismered, hogy azt írod, szereted?
2012. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ne beszélj cselekedj.:)

nekem volt egy barátom ugyan úgy 16 volt mit te és ő se tudta hogy mit csináljon és szerelmet akart vallani és elkezdett dadogni a félelemtől h mit szolok hozzá. szerintem csók, ha engedi akkor ő is többet akar, ha nem akkor nem. da ne csak egyszer próbálkozz max 3szor és ha úgy sem akkor már felejtős. sok sikert.!:D

2012. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Fogd meg a kezét, ha nem húzza el közelíts hozzá és adj neki egy csókot.
2012. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

fél éve, nem ez az 1. talink amúgy...akkor kézfogás, testi vonzalmat és érzelmeket váltsak ki belőle?sztem is amúgy

írhatok még tapasztalatokat

2012. febr. 25. 22:55
 5/15 anonim ***** válasza:

2 variáció van: 1.) Elhívod, dumálgattok, majd megcsókolod. Ő viszonozza és HappyEnd.

2.) Dumálgattok, megcsókolod/nád és ő elhúzódik/visszautasít. Kudarc.

2012. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sztem smárold le 21
2012. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a másodikat felejtsük el...fog menni érzem, csak bízni kell magamban :D am hogy csókoljam meg? még sose csókoltam..szájra puszit se adtam..
2012. febr. 25. 23:08
 8/15 anonim ***** válasza:
először beszélgess vele röhögcséljetek aztán dicsérd meg valamivel mondjuk szép a hajad vagy jó az illatod vagy akár mi akkor biztos el fog mosolyodni és mikor elmosolyodik nézz nagyon a szemébe és közeledj felé óvatosan és ha még mindig mosolyog akkor szabad a pálya.:) menni fog hidd el, legyen több önbizalmad, egyszer élünk! :D
2012. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és csak egy szájra csók? nyelvest nem akarok még
2012. febr. 26. 16:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát elsőre szerintem megteszi egy sima szájrapuszi is, utána meg úgyis látod, hogy a lány hogyan reagál! Hajrá! ;)
2012. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!