Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1-ső randi! Hova hívjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-ső randi! Hova hívjam el a lányt, mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozi, cukrászda, kávézó, esetleg szimpla séta...

Hát, akkor csókold meg, ha olyan "csókolózós" lesz a helyzet...

Tudom, ez nagyon nem egyértelmű, de érted, mire gondolok...

Amikor olyan a téma és jön egy romantikus csend... és akkor...

De lehet, hogy a lány nem is engedi majd, hogy első randin csókig "fajuljanak" a dolgok...

Van, aki szigorú szabályokhoz köti az első csókot, az első összebújást...

Egyébként hány évesek vagytok?

2009. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 15 a lány 14,de régóta ismerem és szeretem is de szerintem ő ezt tudja mert mindenap beszélünk msn-en és mindig ő ír először
2009. aug. 1. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bárhova szívesen mennék azzal akit szeretek. Hogy a csókot mikor süsd el nem tom. Még nem volt se első randim se első csókom :'( 15/L
2009. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mozi semmikép!!! Sose!!

Ott nem tudod megismerni!

Bowling?

2009. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát én szerintem jóbb ha elöször normálisan megismered pl sétáltok vagy hasonlo és a csokot elne süsd tul korán mert akor meg is sértöthet:) bár ha ara vvár és te nem csokolod meg akoris szerintem észreveni mikor kell a csók:)
2009. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!