Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsolnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok, hogy barátnőt találjak? Infó bent

Figyelt kérdés

Hello!

Egy 19 éves srác vagyok. Az a helyzet, hogy most költöztem fel Pestre fél éve az egyetem miatt és még új minden, ezért elég nehéz ismerkedni az emberekkel. Itt legfőképp a lányokra gondolom, akikkel még otthon is elég bajos volt az ismerkedés. Mivel gépész szakközépbe jártam ezért nem igazán voltak a közelemben és most, hogy gépészmérnök karon vagyok, még úgy nincsennek.

A zenei izlésem elég "egyedi" (MO-n nem is igazán ismertek azok amiket szeretek), és az ilyen discókat nagyon nem szeretem, így ezeken a helyeken sem szoktam megfordulni.

szabadidőmben mindig gördeszkázom (már több éve) így ott sem igazán lehet lányokkal ismerkedni.

külsőre én olyan átlagosnak mondanám magamat (190cm/77kg sportos alkat, kék szem, közepesen hosszú barna haj) viszont én max az orromat tudnám mondani, hogy nem annyira "sexy" (nem ferde vagy kampos vagy ilyesmi, csak nem egy modelalkat)

Régebben volt 1-2 lány, de velük nem történt semmi komoly szóval be kell vallanom, hogy még szűz vagyok

a humorom (szerintem) elég jó ahogy a mondókám is (ismeretlen csajoknál kivéve...)


a kérdés: ti mit tanácsolnátok? egyedül menjek el bulikba? társkereső? (ezt inkább hanyagolnám)

hogyan szólitsam le a lányokat? stb


(bocs ha elgépeltem valamit)


2012. febr. 25. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Budapest -> Nagyváros. csak akad egy lány az utcán, valami szórakozóhelyen, kocsmában...
2012. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A buli jó ötlet. De próbáltad is a discot vagy csak nem érdekel? Mert azt is meg lehetne próbálni...
2012. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ismerős a helyzet valamilyen szinten, amikor elkerültem egyetemre, én is elég magányos lettem.

A szakodon próbálj összehavarkodni valakivel, aztán szervezhettek közös programokat később, nem csak buli létezik a világon, ezer más program is van még.

Vagy elmehetsz edzőterembe is, ott is tudsz barátokat szerezni, téma megvan, csajozni is lehet és még a tested is jobb állapotban lesz.

Ennyi jutott eszembe most, sok sikert:)

20l

2012. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összes szórakozóhely dugig van egyetemista csajokkal (és ez alatt nem csak a diszkókat értem). Haverkodj össze egy pár fiú évfolyamtársaddal, aztán menjetek együtt. A bő gatya helyett vegyél fel valami normális nadrágot meg egy szép inget és ragadni fognak a csajok. Egy jó tanács: Az alkohol növeli az önbizalmat, de ha lerészegetsz, nem fogsz becsajozni
2012. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát egyszer voltam discoban full részegen, de máshogy nem is tudnék lemenni

lehet hülyén hangzik, de engem feszélyezne, hogy a sok fullos csaj/pasi között legyek


azt nem irtam még, hogy én sem várom el a másiktól a 10/10-es külsőt. Bőven elég ha normálisan nézz ki a lány és a korához méltóan érett

2012. febr. 25. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es jól mondja.

Meg ha egyedül vagy, még mindig ott a könyvtár, suli, templom, bolt, utca..

2012. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És én hol találok egy normális férfit?


Sajnos ez általános kérdés. Nagy adag szerencse kell hozzá, aztán a többi. Szórakozóhelyen szerintem hülyeség ismerkedni. Szerintem nem ciki leszólítani senkit.

Sok sikert.


L

2012. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bump
2012. febr. 26. 10:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent?:D
2012. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen fullos maca/pasi? Nem olyan helyre kell menni. Menjetek el pl. a Morrisons 2-be haverokkal. Tele van aranyos egyetemista csajokkal (nem fullos plázacicákkal). Van egy csomó helysége, le is lehet ülni, lehet csocsózni, biliárdozni (illetve aki akar, az táncolni is tud). Jó hát egy kicsit tömve szokott lenni, de egyébként simán lehet csajozni. Ne feledd: Normális nadrág, szép ing!
2012. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!