Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy férfivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy férfivel, aki nagyon szimpatikus volt. Később beszéltünk online is és ilyeneket írt: cya, syoka. Egy 25 éves férfi hogy írhat így?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem furcsa ez? Élőben olyan természetes, kedves volt, nagyon megtetszett, de eléggé lelombozott, amikor olvastam, hogy ilyen tinilányosan vagy nem is tudom hogy beszél. Szeretne randizni, de én nem tudnék ilyet elviselni, hogy valaki "nyávog".

Ő 25 és én 18 vagyok. Érettebb vagyok az átlagnál sokan mondják ezért idősebb férfiakkal ismerkedem.


2012. febr. 26. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Sztem összeilletek, pont olyan éretlen lehet ő is, mint te.
2012. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha élőben normális, kit izgat, hogy neten így ír? Ha élőbe beszélne így, megérteném...


De amúgy tényleg durva, hogy így ír... Lehet nálad akar bevágódni ezzel. Komolyan.



21F

2012. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
első nem tudom miért lenne éretlen a kérdező! Am lehet ha megkérnéd hogy hagyja abba ezt a tinilányos stílust akkor abbahagyná :) ha nem, akkor meg ne foglalkozz vele ha idegesít
2012. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Lehet nem szálltak le neki a hasüregből a heréi.
2012. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

17:31

"Érettebb vagyok az átlagnál sokan mondják ezért idősebb férfiakkal ismerkedem." Ilyet csak éretlen tinik írnak.

2012. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet azt akarta irni, hogy cyka a "cya" helyett...
2012. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi az a cyka:? :D
2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kedves 5. válaszoló, de szerintem nem az éretlenségtől függ, hogy leír-e ilyet, vagy sem.

Én is érettebb vagyok az átlagnál és én is az idősebb férfiakat részesítem előnyben. Akkor most éretlen vagyok?!


A kérdezőnek pedig: igen, furcsa. Viszont ha tényleg komolyabbra fordul a dolog, akkor meg lehet vele beszélni, hogy ne így írjon mert téged ez zavar. :)

2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tehát nem csak szerintem érdekes ez a dolog. Még sosem találkoztam ilyennel, mert nem tűnt ilyennek, sokkal inkább férfiasnak láttam.


Az pedig, hogy megkérdőjelezik az érettségemet nem igazán érdekel, ennyiből le sem lehet igazából szűrni ilyesmit.:)

Én csupán meglepődtem ezen a férfin, hogy nem vártam volna tőle ilyesmit, hiszen ez nem hogy egy 25 évesre, de meg egy 18 éves fiúra sem jellemző.


Biztosan elköszönésként használta, a "szia" megfelelője.


Köszönöm az értelmes válaszokat.

2012. febr. 26. 17:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Viszont az lehet, hogy azt hiszi, hogy velem így találhatná meg a közös hangot, mivel tudja a korom. Talán ha jobban megismer. Remélem csak emiatt írta, hogy azt gondolta, hogy ezzel bevágódhat.:) Mert nekem nagyon megtetszett hosszú idő óta először igazán olyan ember, akivel jó lenni.
2012. febr. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!