Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincsen szerelmi életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen szerelmi életem, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

17/L

nem szeretek bulizni és többnyire nem is olyan pasik járnak oda akik érdekelnének


2012. febr. 26. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2012. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neten próbáltad? Társkeresők, ilyesmi?
2012. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van valami hobbid, akkor próbálkozz azon keresztül. Pl ha lejársz úszni, akkor próbálj ott megismerni valakit. Ha nincs semmi olyan hobbid, amin keresztül ez lehetséges lenni, akkor szerintem négy lehetőség marad.

1. Interneten keresztül.

2. Suliban.

3. Ismerősön keresztül.

4. Rászánod magad, és mégis kimozdulsz.


Én leginkább a 3-4-es pontokat ajánlanám. Én is utáltam régen eljárni bulizni, mondván, hogy az nem az én világom, de ha barátokkal mozdulsz ki, akkor tök jól fogod majd magad érezni, és még ismerkedni is tudsz.

2012. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!