Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fura ez a szerelmi háromszög?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Fura ez a szerelmi háromszög?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, a barátom 16 lesz először fura volt és rossz hogy fiatalabb de hozzászoktam, nos ő alig foglalkozik velem...

Nem sokat találkozunk, egyszer bejöttek a városba ahova suliba járok, és összefutottunk véletlenül a legjobb lány barátjával volt...Szép mondhatom, A haverjával tök jól kijövök, bár elég sokat udvarol, és be kell vajam jól is néz ki ráadásul pár hónap a különbség köztünk, de nem tudom hogy megéri e, őt nem izgatja ez a haveri viszony a barátnőjével is szakított bár nem csak miattam, na mindegy ez egy másik téma...

Na szóval annak a haveromnak a bátyával egy suliba járunk, egyszer találkoztunk is már sulin kívül, azóta is akart már velem találkozni csak nem lett volna helyes, a pasimmal szemben, gondolom én, bár ha nem annyira érdeklem miért ne csak haver, és ő is találkozgat a haverjaival...

Nem tudom melyik érné meg mert lányegében mind a 3 ugyan olyan fontos számomra, ugyanúgy viszonyulok mind a 3-hoz, csak nem tudom eldönteni, megéri e kockáztatni a "barátom" haverjával, szüljek családi viszályt egy évvel idősebb pasival mint én, vagy maradjak együtt a "barátommal" és lesz ami lesz, Elvégre pár hetes kapcsolat az egész, és már elbasztuk az esélyt hogy talizzunk egy jó ideig....



(Egyébként nem dukai Regina vagyok, mielőtt elkezdenétek fikázni a név, helyesírás és egyebek miatt szeretném elnézéseteket kérni én válaszra várok nem tanulni akarok itt, arra ott van az iskola... Ja és szeretném ha tényleg olyanok írnának akik már voltak ilyen vagy hasonló helyzetben és pozitív eredménnyel jöttek ki belőle, esetleg tapasztalatokat is írhatnátok, nem akarok elb***ni az életemet ilyen fiatalon még jobban köszönöm mindenkinek aki jót ír...)


2012. febr. 4. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
a bermuda háromszög furább
2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom fura-e, de kib@szott hosszú és lusta vagyok elolvasni.
2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zseni001 ***** válasza:
73%
Ez a történet velem nem fordult még elő, nem is fog kedves dukai regina
2012. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ti is igen jó fejek vagytok, de le vagytok értékelve xD

Normálisabbak!!!!!!

2012. febr. 4. 22:29
 5/9 zseni001 ***** válasza:
Mondtam, hogy tegezhetsz?! Kedves dukai regina.
2012. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%-ra?
2012. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem de így könnyebb az anyádat szidni, ha nem tetszik nem kell vissza írni...

NORMÁLISAK ÍRJANAK MÁR BUNKOK KÍMÉLJENEK!

2012. febr. 4. 22:33
 8/9 zseni001 ***** válasza:
100%
Nem vagyok bunkó kedves dukai regina, megtiszteltelek avval, hogy elolvastam a kedves kis eposzodat és kicsit szappanoperás beütésű dolognak tetszik a helyzet. A helyedben mind a hármat lefokoznám baráti szintre, nem kavarnák senkivel, majd keresnék egy normális valakit.
2012. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vágom, csak kicsit nem így kellett volna hozzá álnod...
2012. febr. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!