Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg olyanok vagytok hogy benne volnátok alkalmi kötetlen találkozókban ha a szimpátia kölcsönös egy fiúval, viszont szégyenlitek azt beismerni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el benne lennének ők minden alkalmi dologba, csak szégyellik bevallani.
2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez lánykája válogatja. Valaki simán valaki akkor sem ha egy görög isten ajánlkozna fel.
2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lányoktól szeretnék választ kapni!

Köszi!

2012. febr. 27. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

No para, én lány vagyok! Sajnos egyre többen csak dugni akarnak, mint az állatok, amik tudjuk ugyebár, hogy akkor dugnak, ha tüzelnek és kanosak, és akkor gyorsan keresnek egy fajtársat, megdugják, aztán soha többet nem látják egymást. Inkább ezt nem hajlandóak beismerni, de nem csak a nők, a férfiak se, legtöbben azt hiszik, a szex csak az éhség csillapítására van. És szerintem ez undorító dolog, ahogy persze az is, ha valakik (házasok) csak akkor szexelnek, ha gyereket akarnak.

De azért vannak normális lányok is, akik nem hajlandók egyből széttenni a lábukat, csak mert tetszik nekik a pasi. Belegondoltál már: minek fizetni a prostikért, mikor sokkal több lány van, aki ingyen is bevállalja? Szerintem igazam van.

Ja, és nem mindenki szégyelli beismerni, egyre több lányt hallok, akik olyan hangosan mesélik, kivel dugtak legutóbb, és hogyan és mennyit stb, hogy néha legszívesebben pofon vágnám őket, és a szemükbe mondanám, hogy hiába tartják magukat nőnek, semmi közük egy igazi nőhöz. Mert egy igazi nő nem csinálja ezt. Remélem megfelelő válasz volt.

2012. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Igen, benne lennék alkalmi szexben. Rengeteg nő és férfi is hidd el a mai világban:)

Nem kell egyből lek.rvázni azt a nőt aki szeret szexelni de pasit épp nem keres. :) Ebbe semmi állatság és r.bancság sincs..

24/N

2012. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ELgondolkodtato...szexben nem biztos, de Taliban 100%!
2012. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek szexelni, de csak egy pasival, nem mindig mással! Miért kell ezt teljesen normális és természetes dolognak venni? Nem az a lényeg, hogy mennyit szexel valaki hanem az, hogy mennyi emberrel.
2012. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nekem fontosak az érzelmek is, szóval én ilyenbe nem. Férfiban is olyan jön be, aki csak kapcsolatban fekszik le. De nem ítélem el, akinek más a felfogása, elvégre ők sem csesztetnek engem.
2012. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze h benne vannak.

Nekik is ugyanolyan igényeik vannak.

neked reggel a faszod áll úgy mint a fagyott kutya lába.

nekik meg a puncijuk bizsereg.

2012. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!