Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek találkozni? :S (15/F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek találkozni? :S (15/F)

Figyelt kérdés
Volt hogy letudtam küzdeni ezt a traumát,de elég sokszor félek elmenni egy megbeszélt találkozóra és nemtudom miért:S nem mindenkinél van így persze.szóval,mással is van ez?illetve hogy lehetne orvosolni?:S

2012. febr. 28. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"le tudtam küzdeni" "traumát" "nem tudom miért:S" "orvosolni"

sz@rd le, katona dolog, tudod te, hogy miért van, nőlj fel, nyisd ki a szemed

2012. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ááh...nem úgy.rengeteg barátnőm volt már az elmúlt idők során,és sok sajnos nem volt túlságosan jó élmény.és akkor ez a dolog nem volt.de amikor ez a ,,gyomorideg'' kicsi félelem itt van akkor teljesen eluralkodik..és kész,vége:||
2012. febr. 28. 20:31
 3/6 anonim válasza:
Ne ide járj hazudni ... Mitől félsz ? csúnya vagy ? ha nem akkor vonszold oda a segged és nyögd ki h "Szia" pussz pussz azt szarse fog történni max 1 csajjal mész haza . :S
2012. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*lö bölcs első kommentelő


az lehet, hogy már "rengeteg" (:D) barátnőd volt, de felhomályosítalak, az semmit nem jelent... az ember folyamatosan változik, életszemlélete, saját magáról alkotott képe alakul, átalakul... mindenkinek van jó és kevésbé jó időszaka, de a szomorú, boldogtalan napokat saját elhatározásból kell leküzdeni, nem pedig várni, hogy anya megoldja. és ezt te is tudod, hiába írtam le, hiszen csak egy ismeretlen emberke vagyok, aki nem ismer téged, nem ismeri a "traumád", de azért gondold végig! magadnak kell ezen változtatnod, és meglátod majd, lesz kedved elmenni találkozókra! akármilyen találkozók is legyenek...

2012. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a 15 az csak kis"f", majd ha nagy"F" leszel elmúlnak a traumáid:)) Rengeteg barátnőm volt!! FAIL!!!!
2012. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

miért félsz? attól félsz, hogy nem jössz be a csajnak és nem tudod, hogy viselkedj, mit mondj neki.

de ettől nem kell félni, mert ha nem jön össze, akkor jön a következő.

"gyakorlat teszi a mestert".

2012. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!