Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kerül a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül a srác?

Figyelt kérdés
Olyan sokat mondóan nézünk mindig egymásra... de amikor tudnánk beszélgetni vagyis közelembe kerül egyszerűen lelép másfele megy ..Miért van ??Akkor meg miért nézzük egymást?

2012. febr. 28. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tetszel neki szerintem, de lehet hogy félénk vagy van barátnője és nem akarja megcsalni véletlenül se.

Az is lehet hogy csak a külsőd fogta meg, vagy ő se tudja mire vélni a dolgot.

2012. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 QQRIQqwe ***** válasza:

Lehet hogy a srác visszahúzódó,szorongó szóval nem nagy valószínűséggel mer oda menni hozzád....Én pl ilyen vagyok nem egyszer volt már ebből csalódás.

16/F

2012. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
sztem tuti bejosz neki ugy hogy hajra vagy ha nem akkor kerdezd meg tole hogy van baratja(ne pont igy)
2012. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tuti nincs bnője.

Nagyon idegesítő amikor ezt csinálja. Olyan megalázó h menekül előlem

2012. febr. 28. 22:16
 5/12 QQRIQqwe ***** válasza:
azt elfelejtettem írni hogy szerintem kezdeményez te...Tudom könnyebb mondani de egyszer élünk
2012. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés! Szerintem próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni! Ez az első lépés!

Eddig egyáltalán nem beszéltetek?

2012. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is azért. kezdeményezz te, egy idő után meg fogja adni magát, hogyha tényleg kedvel, akkor észre fogod venni apró dolgokból és remélhetőleg utána már nem lesz ilyen visszahúzódó. ;)
2012. febr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tomark ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. febr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kb 3-4X beszéltünk és láttam rajta h szívesen beszélget de hamar kifogytunk a témából és a kínos miatt gyorsan tovább léptünk. Mondjuk a srác fiatalabb nálam 17 én meg 19 vagyok.
2012. febr. 29. 17:43
 10/12 A kérdező kommentje:
# kínos csendet (akartam írni)
2012. febr. 29. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!