Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác bejelölt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác bejelölt egy oldalon és nagyon tetszik de olyan mintha ö engem kerülne! Mért van ez? Mért kerül engem? Vagy nem is tetszek neki és csak úgy bejelölt? Nem reagál semmi üzenetemre, de mért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ismerőse vagy és szimplán bejelölt...mint ismerős
2010. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az ismeröse!!
2010. máj. 2. 17:34
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak úgy bejelölt de nem ismerem de szeretném megismerni!
2010. máj. 2. 17:36
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán egyszer szóba fog velem állni vagy csak azért mert bejelölt mint ismerös nem is fog beszélni velm soha, de ha bejelölt mért tette???
2010. máj. 2. 17:40
 5/19 anonim ***** válasza:
Akar valamit nyugi, csak az a gond, hogy tini és eszetlen...
2010. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De mit akarhat tölem lefeküdni velem vagy tényleg tetszem neki és szeretne járni velem vagy csak barátkozni hogyan tudnám kideríteni??De ö tudja hogy én szeretem és mégsem reagál az üzenetekre semmire sem!De mért?
2010. máj. 2. 17:55
 7/19 A kérdező kommentje:
Az illetö akit szeretek 17 éves viszont én nekem ö nagyon tetszik soha nem gondolnám róla azt hogy leakar velem feküdni,de szeretném ha járna velem!Szerintetek akar valamit tölem vagy csak játszadozik velem?
2010. máj. 2. 18:02
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondod, nem vagy az ismerőse. Ezek után azt írod, hogy tudja, hogy szereted. Akkor most mivan? :o Ne bombázd levelekkel, mert még ha akarna is valamit, megijed, és "elszalad". Nem tudom hány évesek vagytok, én 13 körül tippelnék. Ha akar valamit, majd ír üzenetet. De ha már sokat írtál neki, akkor lehet hogy soha nem jön meg a várva várt válasz, mert azt látja, hogy őrülten nyomulsz rá. Legyél titokzatos, azt szeretik a pasik. :) 18/L
2010. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De mit akarhat tölem lefeküdni velem vagy tényleg tetszem neki és szeretne járni velem vagy csak barátkozni hogyan tudnám kideríteni??De ö tudja hogy én szeretem és mégsem reagál az üzenetekre semmire sem!De mért?
2010. máj. 2. 18:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen tudja hogy szeretem még ha nem is vagyok az ismeröse de onnan tudja hogy szeretem mert én megírtam neki az interneten keresztül!
2010. máj. 2. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!