Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a kedves, hűséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kedves, hűséges, komoly kapcsolatra vágyó lányok, hol van a párom?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék odabújni, csókolni, ölelni, karjaimban tartani egy csodálatos lányt, de nincs senki.

Ez megy már jó fél éve és egyre rosszabb, minden nap próbálkozom neten ismerkedni, de nem megy, úgy érzem el vagyok átkozva, mert hiába szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni, nem találok sehol sem lányt, akivel közel tudnánk kerülni.


2012. febr. 28. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes ismerkedéssel nincs baj, sikerülhet. Innen nézve elég romantikus típusnak nézel ki, talán visszavehetnél magadból egy kicsit. Én jártam úgy hogy neten összeismerkedtem egy sráccal aki eszméletlenül romantikus volt, verseket írt, 800x eltervezte a találkozást, ilyenek és egyáltalán nem volt aranyos, inkább ijesztő, mint egy darabolós sorozatgyilkos.
2012. febr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
itt de már foglalt*-*:$ Azért nagyon szurkolok Neked! Hidd el, van kiút. Kb egy éve én is hasonlóan el voltam keseredve, mint most Te. Azóta már megtaláltam az örök életre szóló párom...:$<3
2012. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szia! megértem amit írsz, én is kezdem már elveszteni az optimizmusomat a szerelem megtalálásával kapcsolatban. de hidd el, ez a kétségbeesett vágyakozást taszítja a lányokat, nagyon meg lehet érezni, ha görcsösen akarod, hogy történjen valami. tudom hogy nehéz, nekem is marhára elegem van már személy szerint, de a keserűség csak ront a helyzeten. annyit tanácsolhatok, hogy keress más célokat, lehetőleg valami konstruktívat, pl tanfolyam, ahol még emberek között is leszel. és ne a szerelem megtalálása legyen a központi dolog az életedben. ha jön, jön, nem tudod befolyásolni, max eltaszítani.
2012. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát igen.Például a könyvtárokba akad egy pár.Megfigyeltem, ha nem nézem a csajt ahogy közeledek felé, akkor van ideje végigmérni, anélkül hogy feszengene és utánna már szemezne.Hiába a csajok nagy része ugyanolyan gátlásos és félős mint a "t*ketlen" pasik.Ha a férfiak többsége nem kezdeményezne, vajon kihalt volna az emberiség?


Hiába törvényszerü ez az egész.Vagy akkor fognak nyomulni rád, mikor már megkaptad akit kerestél, mert akkor kiül az arcodra a boldogság, elégedettség, nyugodtság vagy ha látják, hogy sikered van a nőknél, vagy ha látják, hogy kurv*ra jól el vagy nélkülük is és élvezed az életed stb. de semmikép se akkor, amikor keresed őket, kimész sétálni hátha összefutsz egy lánnyal.Akkor lesz csajod, amikor már nem lesz egy szükség az hogy legyen csajod, de még mázlitól is függhet.

2012. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem azért dobott a pasim, mert túl jó voltam vele...persze ez csak a duma része, amivel tisztában vagyok. Nem tudom miért baj a mai világban, ha egy nő nem iszik, nem dohányzik, nem flörtöl senkivel és csak a barátjának él, és megtesz érte mindent, hogy boldog legyen...Na akkor szóljon fordítva az a kérdés, hogy hol vannak a kedves, hűséges, komoly kapcsolatra vágyó férfiak...!?
2012. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!