Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nincs időm most komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nincs időm most komoly kapcsolatra csak kifogás a pasiknál vagy ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Én így női fejjel úgy gondolom hogy csak kifogás...de kíváncsi lennék mások véleményére is.


21L


2012. jan. 5. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Arra van ideje az embernek amire szán.


22/f

2012. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen hülye dumát még nem hallottam!

Csak kötöttség nélkül akar D... ni.

2012. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Macs1209 ***** válasza:
60%

Az. Kifogás.


Nem tudom, de a páromra mindig volt időm, és se munka, se semmi nem akadályozhatott abban, hogy normális kapcsolatunk legyen (már amikor volt párom)


31F

2012. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik.


"Én így női fejjel úgy gondolom hogy csak kifogás."


Igen, ilyesmit csak női fejjel lehet gondolni, hogy a "párkapcsolatnál" soha nincs fontosabb dolog a világon.

2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de azért vagyok összekavarodva, mert mellette megegyeztünk hogy egyikőnknek sem lesz más az életében és kb 3 naponta így is találkozunk
2012. jan. 5. 20:22
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

a tapasztalataim alapján kifogás....



Ez olyan kb, mint amikor a nők azt mondják, "de lehetünk barátok"

2012. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Macs1209 ***** válasza:
60%
3 naponta ágyra jár? Akkor ez nem komoly kapcsolat.. nem nincs idő... itt vaj van valahol, nem is kevés.
2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Macs1209 ***** válasza:
60%
Amúgy bocsi, de puncit kap, addig jó neki, nem kell veled foglalkozni, mert ugye nem komoly kapcsolat, ha meg vége, nincs semmilyen kötelezettsége. Ügyes pasi.
2012. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
szerinted? most őszintén! te elhinnéd? :)
2012. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hátjó :(((

akkor legközelebb megmondom neki hogy vagy komolyan vesz és folytathatjuk, vagy viszlát. gondolom melyiket fogja választani :(

2012. jan. 5. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!