Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szeressen vagy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressen vagy tetszek vagy egyáltalán vegyen észre egy fiú?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú, de már olyan szinten h folyton csak rá gondolok és mindenről ő jut eszembe. Két évvel 2-3 évvel idősebb nálam és minden nap látom a suliba és szóval....Na és ő ez a szép fiú típus, és szerintem ő még azt se tudja h létezem, na jóó csak nem igazán vesz észre!!Segítsetek, légyszi!!
2012. márc. 1. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak a róla kialakított fantáziádba szerettél bele. De mindegy. Szerintem nem olyan nehéz odamenni valakihez és megszólítani. Esetleg nincs valami közös program ahol mind2 részt tudtok venni?
2012. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nos valóban nem ismerem, hogy milyen a természete de mégis annyira belebolondultam és velem még ilyen sosem volt, hogy vki ilyen hatással legyen rám!!Egyébként 15 vok és még nem volt barátom, de sztem am jó fej lehet, mert van 1-2 közös ismerősünk és ők is jó fejek bár nem a barátaim.
2012. márc. 1. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Leányzó, megkérdezhetem hol tanulsz?:) Ha a fiú nem, nyugodtan odamehetsz kezdeményezni, nem könnyű, de csak ismerkedni mész, nem álmaid pasijához... nyugodtan beszélgess, válts vele pár szót.
2012. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű az mert sosincs egyedül és egy elég jó nevű vendéglátó és gazdasági suliban!!
2012. márc. 1. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Néha belegondolok, hogy én rám hány lány gondolhat, ilyen érzésekkel.Lehet épp most is valaki rólam álmodozik:D vagy épp rólad. Ha mást nem, menny oda hozzá, vagy elég ha köszönsz neki. Így egyfajta "ismerettség" alakul ki köztetek, úgymond nem lesztek egymásnak idegenek, és síma köszönésekből, (tehát akárhányszor elmész mellette, köszönsz neki, egyszer úgy is megállít, hogy :ismerlek??Ö hogy vagy? hogy hívnak? féle beszélgetés is kialakulhat:D
2012. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendben, de őőő....még kérlek adjatok valamilyen tuti tippeket hogy hogy vegyen észre és tetszek neki meg minden
2012. márc. 1. 16:07
 7/13 A kérdező kommentje:
éss ha esetleg ráírnék facebookon?? de mivel? mit írjak neki h ne azt érezze h rászálltam és hogy zaklatom? éés ha egyszer visszaír akkor utána már mindig írogassak neki, sztem az már idegesítő lenne..
2012. márc. 7. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
És te milyen szépnek tartod magad? Hogy nézel ki?
2012. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
öhmm szőke göndör kicsit hosszabb mint válig érő hajam van kék szemem elég fehér bőrű vagyok, de azért ne rikítok!!:D kb 173cm vagyok éés még mire vagy kíváncsi?
2012. márc. 8. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Vedd egy kicsit dögösre a figurát: magassarkú, miniszoknya, szűk felső, kivágottabb dekoltázs. Aztán amikor jön veled szembe, köszönj neki mély, búgó hangon, miközben nézz mélyen a szemébe. Ha állja a tekinteted, LASSAN mosolyodj el. Ne vigyorogj, csak mosolyogj! Dögleni fog utánad. Ezek után bejelölheted facebook-on és megkérdezheted, hogy nincs-e kedve találkozni veled. Ha erre sem harap rá, akkor semmire. Ha létrejön a randi és elkezdtek találkozgatni, vigyázz, hogy csak apránként kapjon a jóból ...de hát rá is értek még. Fiatalok vagytok :)
2012. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!