Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy büntessem meg srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy büntessem meg srácok?

Figyelt kérdés

Srácok, biztos veletek is megtörtént már az, hogy megvolt beszélve a randi a csajjal, és amikor elmentél hozzá, akkor egyszer csak kijön a barátnőivel, elkezdenek rajtad röhögni és a csaj annyit mond, hogy:nem volt biztosra megbeszélve.

És mikor elhagyjátok a helyszínt, megint csak a röhögésüket hallod..Nem srácok, ez veletek rohadtul nem történt meg, ilyen csak velem történhet..

Megszeretném büntetni valahogyan, valami jó dolgot akarok írni, h érezze már magát szarul..nem vagyok csicska, hogy csak úgy csajok kiröhögjenek..amúgy a beszélgetés valahogy így nézett ki:


CS:-nem volt biztosra megbeszélve

Én:-de igen, biztosra meg volt beszélve..de mind1, csak azért szólhattál volna előtte való nap, hogy nem érsz rá, mert akkor ma elmentem volna gyúrni..(más nem jutott eszembe,és röhögtek ezen is, de jogosan, bakker ekkora baromságot..)

CS:-hát így jártál..majd elmész máskor, majd rádírok h mikor lenne jó.

Én:ok, szia.


Így ennyi történt,jah és ismerem már 5 éve xD de nem gondoltam volna, h ekkora vadtirpák lenne..

Én csak annyit kérnék tőletek srácok, h adjatok ötletet, h mit is kéne erre a szégyenre visszakontráznom, mert rohadtul gáz volt a szitu..

Előre is köszi..


17/F



2012. márc. 1. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ezt mondtam volna:

-Figyelj ide ez nálam úgy működik,hogy előre szólok a másiknak,hogy nem jó,mert nekem is sok dolgom van,és így szerveztem.Te nem tiszteled az időmet úgy látom,így ha mégegyszer ez előfordul akkor van egy csel,felejtsel.

-És nem érek rá a jövő héten és azutáni héten sem így legközelebb maximum csak 2 hét múlva fogunk tudni találkozni,majd beszélünk jövő hét vasárnap.Addig nem érek rá.

Na szia.


Ennyi. az egész,nehogy már még ő diktáljon,azt hiszi aranyból van a p_nája,nagyon nem,mind nedvesedik :)

Ezt így elmondanám szépen határozottan és nyugodtan,ne hagyd magad,hát FÉRFI vagy.

2012. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg te irányíts érted,mert pasi vagy.
2012. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele te is így. Nekem is sz.rul esne. Ne hagyd ennyire, hogy rángasson. És ne haragudj meg, de szerintem ha annyira szeretne, otthagyta volna a barátnőjét, aztán megy veled. Ha pedig továbbra is fennállna a helyzet, vagy ha megkérdezed, hogy "na ugye neked is rosszul esik?" és ő van felháborodva, otthagynám a francba.
2012. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megbünteti azt az élet majd, ne aggódj. Az ilyen nőknek mindig eljön a fickó, aki sz*rik a fejükre és megalázkodnak előtte és sírnak utána. Na majd ezzel sráccal menj el egy jót sörözni :D.
2012. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valóban, k*rva értelmes férfiak lehettek. xD

Ha valóban lenne benned egy kis tartás, akkor dobtad volna a lányt, mert a történet alapján sz*rba se néz. De nyilván ha ezután te is így teszel felül emelkedsz rajta. ....

Hát nem. Ugyanolyan kis pondró vagy.

Keress valami normális csajt és változz meg, mert a reakciód alapján komolyan meg is érdemelted, hogy ezt kapd.

2012. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Büntetődugást érdemel. Dugd szét, mint a gép, és dobd a ribancot, és világosan mond a szemébe, hogy miért.
2012. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én a hejedbe valahogy összehoznám hogy a barátnöjével eggyütt eljöjjönek hozzám,és mindkettöt megdugnám ugy rendesen,ahogy kell!!
2012. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem kellett volna hagyni, hogy így beszéljen veled. Te teljesen behunyászkodtál ahogy látom.


Egyébként én megvárnám, hogy esetleg jelentkezik, akkor megbeszélni, hogy találkoztok és nem mész el, csak arra jársz a haverjaiddal és te is kiröhögöd, hogy hát te nem is úgy gondoltad.


De az lenne a legjobb ha legközelebb kiállnál magadért, és nem hagynád.


28/n

2012. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe az életbe többet nem beszélnék vele.Msn tiltás törlés,facebook törlés és utána tiltás.
2012. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele! Az a legnagyobb büntetés neki, ha hirtelen nem keresed a társaságát, kiszállsz az életéből. Ha akar valamit, akkor ő keresni fog, mert ő hibázott. És ha megkeres, rád ír, akkor viselkedj vele közömbösen. Ha azt mondja, h ő pénteken ráérne egy randira veled, akkor Te mondd azt, hogy nem érsz rá - nem kell indok, úgy mégjobb. Én ezt 18 éves csaj fejjel mondom, nekem ez lenne a legszarabb...bűntudatom is lenne, meg olyan érzésem, h elcsesztem az esélyemet. Persze miután visszautasítottad a randit, pár nappal később keresd meg, hogy beszélni akarsz vele. Pár nap alatt meg fogja enni a bánat...és nagyon fog örülni neked, hogy beszélni akarsz vele. Mondd el neki, hogy neked szarul esett ez, és ha így áll a kapcsolatotokhoz, akkor jobb ha elfelejtitek egymást.
2012. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!