Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy büntessem meg srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy büntessem meg srácok?

Figyelt kérdés

Srácok, biztos veletek is megtörtént már az, hogy megvolt beszélve a randi a csajjal, és amikor elmentél hozzá, akkor egyszer csak kijön a barátnőivel, elkezdenek rajtad röhögni és a csaj annyit mond, hogy:nem volt biztosra megbeszélve.

És mikor elhagyjátok a helyszínt, megint csak a röhögésüket hallod..Nem srácok, ez veletek rohadtul nem történt meg, ilyen csak velem történhet..

Megszeretném büntetni valahogyan, valami jó dolgot akarok írni, h érezze már magát szarul..nem vagyok csicska, hogy csak úgy csajok kiröhögjenek..amúgy a beszélgetés valahogy így nézett ki:


CS:-nem volt biztosra megbeszélve

Én:-de igen, biztosra meg volt beszélve..de mind1, csak azért szólhattál volna előtte való nap, hogy nem érsz rá, mert akkor ma elmentem volna gyúrni..(más nem jutott eszembe,és röhögtek ezen is, de jogosan, bakker ekkora baromságot..)

CS:-hát így jártál..majd elmész máskor, majd rádírok h mikor lenne jó.

Én:ok, szia.


Így ennyi történt,jah és ismerem már 5 éve xD de nem gondoltam volna, h ekkora vadtirpák lenne..

Én csak annyit kérnék tőletek srácok, h adjatok ötletet, h mit is kéne erre a szégyenre visszakontráznom, mert rohadtul gáz volt a szitu..

Előre is köszi..


17/F



2012. márc. 1. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha még beszéltek ezek után, akkor hozd egyszer szóba a farokméret témát, és a végén említsd meg, hogy a tiéd 18-20 centis. Csak hogy elgondolkozzon kicsit utána, miről maradt le, amikor kikosarazott. ;)
2012. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg közösülj vele per anum, és amikor sír a fájdalomtól, mialatt a végbelébe élvezel, diabolikus hangon súgd a fülébe, hogy miért kapta:-P.
2012. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!