Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a házi orvosomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a házi orvosomba. Hogyan adjam a tudtára vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem totál beleszerettem, napokóta vele álmodok, sokat van az eszembe. Sajnos ő idősebb nálam jóval én 20 éves vagyok ő meg szerintem 30-as. Nem tudok magammal mit kezdeni, félek neki meg mondani pláne attól hogy utána nem is járhatnék hozzá mert nem merne velem fogalkozni. Szerintem lenne nála esélyem de nem merek vele beszélni. Mit tehetnék az ügyben?
2012. márc. 1. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Óh! Nálam meg fordítva volt. A háziorvoso szeretett belém, de akarta a nyavalya. Hagyd őt, ne tedd magad kiszolgáltatottá.
2012. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Többen is mondták hogy hagynom kéne, mert hogy egy orvos sose ér rá,kihasználna, megcsalna és egyéb hasonlóságokat de nem bírom kiverni a fejemből =(
2012. márc. 1. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmit sem teszel sohasem derül ki. Azt írod, hogy lehet nála esélyed. Akkor keríts alkalmat, hogy léphessen. PL.:

Kérj tanácsot vitaminról, amikor semmi bajod nincs, s közben említsd meg, hogy

a) Korábban egy koncerten/buliban/táncközben meghúzódott a lábad s még reggelente mindig érzed. ... S mikor erről beszéltek, csevegj: Dr. Úr milyen koncertre/buliba jársz? S már kezdődik is.


Vagy:

b) valamelyik koncertet/filmet/színházat kinézted magadnak de nem tudod, hogy érdemes-e, ismeri ezeket, s tud-e véleményt mondani róla. S kész... Ejnye, én 35 éves fejjel tanítsalak a női fifikára?? :D


S mennyi ötlet van még!

2012. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"egy orvos sose ér rá,kihasználna, megcsalna és egyéb hasonlóságok"


Arra azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen mendemondák honnan származnak (az időhiányt leszámítva, mert az jogos), na pont ezért kell elmenni innen. A magyar embernek nem kell orvos!

2012. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
El hiheted nem magamtól találtam ki, pár barátnőmtől származnak ezek a gondolatok, amit nem értek hogy miért :S Az időhiány az érthető de azt szerintem simán meglehet oldani. ( gondolom én)
2012. márc. 1. 17:16
 6/11 anonim válasza:
Ez nálam is igaz, én is totál beleszerettem az orvosomba. :)Egésznap rá gondolok. De ha megmondom neki akkor már nem mehetek hozzá. Úgyhogy inkább titokban tartom :( Olyan jó vele beszélgetni...
2012. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak beképzeled magadnak, hogy szereted. Azért érzed ezt, mert segített rajtad, de ő csak a munkáját végzi.
2012. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem rendelés közben kéne flörtölni vele, mert olyankor nem ér rá, mások is várnak, hogy sorra kerüljenek, csak idegesítenéd vele. Inkább ismerősöktől kutasd ki, hogy hova jár szórakozni vagy akármi hely, ahol megfordul, és ott érintkezz vele!

Amúgy ha mindenáron a rendelés közben akarod a tudtára adni, mondd neki, hogy viszket már régóta a punid, de utálod a nőgyógyászod, mert megpróbált egyszer megerőszakolni, és akkor jól megsajnál, és megnézi neked, aztán jól elolvadhatsz, hogy milyen rendes fééérffiii.

2012. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 00:30


:DDDDD


Hát ember ez mekkora ötlet!

2012. ápr. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék az ügyben?"


Mondjuk mielött belemélyednél a dologba ellenőrizd hogy házas vagy eljegyzett e valakit, ha másképp nem megy nézz rá a kezére milyen gyürü van rajta ha van egyáltalán.

Dokik hamar elkelnek, nem biztos hogy van sanszod, illetve ha nem szabad lehet úgy már nem is olyan jó döntés.

2012. ápr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!