Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem az irodalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az irodalom tanárnőmbe. Meghívjam randira vagy nagyon buta ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Évvégén elmegy a sulinkból egy másik gimnáziumba. Ez így talán ki sem derülne. 17/L
2012. febr. 2. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

keress egy korodbeli csajt és felejsd el

max leégetnéd magad:D

2012. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik a finom modora, gesztusai és ahogy öltözködik. Régóta felnézek rá, gyakran álmodozok róla, hogy közelebbi kapcsolatba kerüljek vele. Igazi nőies alkat és nagyon csinosan öltözködik. Mindig megfog valami új ruhadarabbal, a szoknyája nagyon bejön nekem. Egy igazi reneszánsz tanárnő, egy kicsit szentimentalista vagy romantikus is. Minden órát előre megtervez, kiszemeli előre az áldozatát és nem véletlen alapján nyílik a napló. érzelmileg túlfűtött és erősen érződik rajta, hogy nincs kapcsolata. Gyakran van olyan pillanat az órán, amikor rám néz és elmosolyodik vagy a padok között sétálva a vállamra teszi kezét és simogatja. Lehet hogy tőle ez csak kedvesség, de lehet hogy talán több is. lehet esélyem nála? Hogyan tereljen rá a szót?
2012. febr. 2. 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
háááát:D egy probát megér ugyis elmegy:D
2012. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak kedvesség, amit tőle látsz. Szerintem ne most próbáld meg, hanem kicsit később, mert aztán, ha nem jön össze, nagyon kínosak lesznek az órák. Egyébként, megkérdezhetem, hogy akarod ezt a tudtára adni?
2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Jól értem te is lány vagy meg a tanár is? Uristen
2012. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Jól is kisülhet belőle. Elvégre leszbikus kapcsolatról van szó, tehát kizárt hogy gyereked legyen. Én felvállalnám.
2012. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Tanárral kikezdeni nem biztos, hogy a legszerencsésebb dolog. Ahogy írod inkább úgy tűnik nekem, hogy felnézel rá, a mintaképednek tekinted ... lehet, hogy úgy érzed vonzódsz hozzá, de nem valószínű, hogy szerelem, inkább gyerek-anyu viszony, aminek semmiképp nem lenne jó vége. Ahogy jól értem, nő-nő pársítás lenne, így még bajosabb a dolog ... miből gondolod, hogy ő is a nőket szereti? Minden bizonnyal égés lenne, ha csak úgy odaállítanál hozzá és elhívnád randira. Min. várd ki míg te is végzel, de ha elmegy hidd el, egy idő után eltűnnek majd a felé tanusított érzelmeid.
2012. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Korkülönbség?
2012. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
13 év :)
2012. márc. 5. 15:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbáld meg elhivni valahova.

30 éves csajról van szó. Ezek jelek voltak .

Simogatja a vállad , mosolyog rád...várja hogy lépj te is valamit. úgyhogy hajrá. és írj mi volt !!!

2012. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!