Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek van egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy lány és nagyon szeretem ő azt mondta, hogy nem és utána mondta, hogy még nem akar pasizni csak majd később van még esélyem nála? Vagy mit tegyek hogy kiengeszteljem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
lekoptató duma, nincs
2012. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, ez azt jelenti, h csúnyának tart.
2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért is akarod kiengesztelni? Ezt nem értem.


Nemet mondott, de később jó lennél neki...ha nincs ló, jó a szamár is. Hagyd az egészet.

2012. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy nem jössz be neki!

Tipikus lekoptató duma,de ezt tudhatnád,hány éves vagy?

Minek engesztelnéd ki? Szerintem egyértelmű hogy nem vagy az esete lehet hanyagolnod kéne,ha meg elkezdenéd "kiengesztelni" még a végén hülyének nézne és kinevetne!Ha meg nem vagy negatív személyiség,akkor még barátság lehet köztetek,bár az igaz nem ugyan olyan,de legalább a közelében vagy!

2012. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nagyon szeretem és próbáltam mást szeretni de nem birok nekem ő kell
2012. márc. 2. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos nincs más megoldás. Ha jobban kinézni nem tudsz, akkor muszáj lesz elfelejtened.
2012. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!