Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak a lánynak, akit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iloribot kérdése:

Mit írjak a lánynak, akit egy társkereső oldalon találtam, és szeretnék vele cheat-elni egy kicsit? Mi az az öt kérdés, amit feltétlenül fel tudok tenni neki, attól függetlenül, hogy ő mit válaszol az előtte levőre?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert előfordulhat, hogy az első 1-2 kérdésre olyan választ ad, ami nem sokban lendíti előre a beszélgetést.

A "Légy kreatív!" és a "Jó a segged, kő kóla?" válaszokat kérem negligálni.


2012. márc. 3. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Énis rengetegszer randiztam már így,sz

ámomra a tuti módszer: Ugye elöszőr is megkérdezem hogy van-e MSN-je,aztán hogy mi a helyzet (mizu) Kb. 90%-a azt fogja mondani hogy semmi,általába visszakérdeznek: és veled? Na innentől kezdve mesélsz pár dolgot és már folyamatban az ismerkedés. Igyekezz közös dolgokat keresni,ha az megvan tied a csaj.

2012. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
cheat-elni csak a kockák szoktak játék közben...xD
2012. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit.
2012. márc. 3. 22:18
 4/6 anonim válasza:

A lényeg,hogy ne a szánalmas kérdésekkel kezdj!:Mi a kedvenc színed,Szereted-e a kocsikat...

Én is cheat-en ismerkedtem meg 1 csajjal:D7 pasi írt rá,csak velem beszél..

Mindezt azért,mert kiöntöttem neki a szívem,elmondtam ,hogy mennyire ,hogy mennyire elbűvölnek a képei és hogy nagyon jó a kisugárzása...szeretnék veled nagyon sokat beszélgetni,ha te is benne vagy.

1 min alatt visszaírt....:D

2012. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy mivel foglalkozik (tanul, dolgozik; ha tanul, akkor mit tanul ("mi szeretne lenni"),ha dolgozik, akkor kérdezd arról) milyen hobbijai vannak, mit csinál hétvégente, milyen társra vágyik, milyen célból ismerkedik, megkérném, hogy jellemezze magát pár szóban stb...

Én egy társkeresős ismerkedésnél biztos ezeket a kérdéseket tenném fel.

Eleve az írásából (helyesen ír-e, ki tudja-e fejezni magát), plusz az adott válaszokból is sok minden kiderül, szerintem.

21/L

2012. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen idős a kiszemelted. Tizenévesek nevében nem tudok nyilatkozni, mert a tőlem 4-5 évvel fiatalabbak már egy merőben más generáció ahogy észrevettem... De ha magamból indulok ki, akkor inkább ne hallgass az első válaszolóra. Nekem egyáltalán nem tetszik ha valaki azonnal azzal kezd hogy van-e msn-em, legfeljebb válaszolok hogy van, de ettől máris távolságtartóvá válok. Ezt a kérdést inkább végszóként van értelme feltenni egy jó beszélgetés után, amikor a csajnak már van miből leszűrni hogy továbbra is szeretné-e tartani veled írásban a kapcsolatot.

Személyszerint nagyon kedvelem az eredeti embereket, imponál ha nem a szokásos sablonszöveggel jön valaki, de ez is olyan, hogy néha inkább erőltettettnek tűnik mikor valaki frappáns akar lenni, úgyhogy nyugodtan maradj csak az általános kezdésnél. Ha azzal indítasz mi újság, az teljesen oké, semleges, de normális. Megkérdezheted milyen napja volt, szerintem ez egy nagyon kedves gesztus, nekem jól esne. Még egy tipp eszembe jutott, kezdhetnéd egész egyszerűen azzal hogy felfedezted őt az oldalon és nagyon szimpatikusnak találod, mit szólna ha beszélgetnétek egy kicsit. Ezzel nem csak úgy egyszerűen elkezdesz egy párbeszédet, őszintének hat a hozzáállásod, ezzel együtt enyhén már bókoltál is neki, és választást adsz neki, akár vissza is utasíthatna, mert lehet a kérdésre úgy is válaszolni hogy "kösz, nem". Mégis, éppen a figyelmesség miatt, szerintem kevés olyan lány van, aki negatívan reagálna, legvalószínűbb a "miért ne" válasz. Ezután pedig jöhet az 1-2 "mizujs", "hogy vagy" vagy hasonló általánosságok. A nők általában örülnek neki ha látszólag a véleményük is érdekes, nem csak a kinézetük és elérhetőségük, szóval rákérdezhetsz hogyan vélekedik bizonyos témáról, ami aktuális és többnyire mindenki hozzá tud szólni.

Persze ha elindul a beszélgetés, akkor te se csak aházz meg értemezz, mert az egyszavas mondatokat hamar meg lehet unni, csak bátran beszélj te is.

Amúgy nem tudom mond-e neked valamit a PUA kifejezés, a Pick Up Artist rövidítése, magyarul úgy nevezhetnénk Ismerkedő Művész. Egyre elterjedtebb, gyakorlatilag srácoknak szól a csajozásról, de szerintem egészében véve segít önbizalmat nyerni és kommunikatívnak lenni, szóval bizonyos szinten személyiségfejlesztő hatása is lehet. Ajánlom neked, mert amit eddig olvastam ezzel kapcsolatban, az tényleg jó volt, és nőként megerősíthetem, hogy valóban működőképesnek mutatkoznak a leírt módszerek :)

Sok szerencsét, remélem sikerült picit segítenem.


23/N

2012. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!