Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen csajzozós módszerek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajzozós módszerek a jók? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs elírtam *csajozós*
2012. márc. 5. 14:48
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. Más hatásos módszer nem létezik.
2012. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a bunkó,leszarós patkány stílusra buknak most a csajok
2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Udvarias, szórakoztató, sármos... nézz filmeket meg animéket hülyén hangzik de az ügyesek mindenhonnan képesek tanulni ;) én abból vettem az ötleteket és kb egész sikeres vagyok, ha meg nem akkor azt túlélem :D ja és nem kell erőltetni semmit ha látszik hogy ő nem akar veled semmit hagyd és kész :)
2012. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Udvarolj, bókolj neki. Lehet, hogy ma már egy srác sem csinálja, de legtöbb nőnél, beválik. És mivel nem ezt kapják minden pasitól el lesznek ájulva. Egy rózsa vagy valamilyen várág. Dicsérd meg a kinézetét. Ilyen egyszerű dolgok.
2012. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, te biztos nő vagy, különben tudnád, h udvarlással nem lehet elérni nálatok semmit.
2012. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de bizony el lehet. legutoljára egy füves őrülttel jártam, mert ezt az udvarlás dolgot nagyon jól csinálta. mindig hozott nekem rózsát, mindig megdicsért. aztán beleegyeztem, hogy járok vele, és utűna már nem ilyen volt. eleve tudtam, hogy semmi esélye a kapcsolatnak, de összejöttem vele, mert nekem bejött, hogy úgy udvarolt.
2012. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért jöttél össze vele, mert külsőre tetszett. Ha csúnya lett volna, akkor udvarolhatott volna akárhogy, nem kellett volna neked.
2012. márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!