Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy discoban meglátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy discoban meglátok egy helyes lányt és egyedül van, akk mik a legjobb módszerek, tudmák h jobban megismerkedjek vele és h később találkozgassunk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Jó a segged, kő kóla?
2009. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
ha itt kell még ezt is megkérdezned akkor úgysem lesz bátorságod odamenni hozzá. inkább csajozz neten hamarabb lesz nőd.
2009. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a "fogadjunk hogy jobban bírom a piát mint te;>" mondat kevésbé effektív mint a "öhm, hellószia, kicsit zavarban vagyok, mióta rámnéztél a csillogó szemeiddel. meghívhatlak valamire?"


idéztem

2009. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat szeretnék kérni nem kioktatós válaszokat h 'ha itt kérdezed meg akk ott nem fogod merni megtenni'!
2009. aug. 12. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen odamész, meghívod egy italra vagy csak kihívod egy kicsit és beszélgetsz vele. Aztán ha jobban megismerted akkor mehet a tánc, meg ami jön. :D Az ilyen csajozós szövegekkel ne nagyon próbálkozz szerintem. Hallottam olyat is ismerősöktől hogy úgy ment oda a csávó az egyik csajhoz hogy "Heló lányok mindjárt hányok". :D Szóval az ilyen dumákat próbáld kerülni. :D
2009. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

hát figy. ha buliba mész, gondolom iszol kicsit... meg buliba jó a hangulat meg ilyenek, szal alapból bátrabb vagy. először is menj oda és köszönj:D utánna talán jöhet h szia iszunk valamit? -aha persze... na akkor nyert ügyed van. utána jöhet h amúgy hogy hívnak? meg h teccik e a buli? meg melyik suliba jársz? és sok ijen alapvető kérdés:D aztán kihívod kicsit... ott már feljön pár jó téma, röhögcséltek, teló/msn cím csere, másnap megbeszéltek 1 talit és onnan meg már alakul aminek kell:D


de a lényeg h csak bátran:D mer végülis semmi rosz nem lehet belőle

2009. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

...kis szünet

csókolózunk?


10/7 bejön persze mosoly,kedves hangnem(kis fiús,csintalan) és előny ha ordít rólad a higiénia.

2009. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Odamész

"Látom egyedül vagy..esetleg meghívhatlak valamire?"

"Egy ijen szép lány mint te,hogy hogy egyedül van"?

"Ha nagyon szépen megkérlek tácolnál velem? Utána,ha benne vagy ismizhetnénk"


Ijesmik..csak ne legyél túl nyomulós..énis lány vagyok..sokan le szoktak szólitani diszkóban,de rühellem azt,ha egy pasi nem bír leakadni rólam,ha közlöm vele szépen,hogy bocsi nem érek rá,vagy ha rögtön rákérdez,hogy járunk-e



Sok sikert:)

2009. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem szemezz vele, ha elkapod a tekintetét mosolyogj rá és ha visszamosolyog meny oda táncolni. Ha nem tudod "elkapni a tekintetét" akk menj oda és kérdezd meg h van e pasija ha nincs csak simán kezdj el vele táncolni, ha van akk hagyd.

Nekem ezek általában beválnak

F/18

2009. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!