Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal, aki abba a suliba jár, amelyikbe én?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki egy évvel kisebb mint én, és láttam párszor.

Nem hiszem, hogy ő észrevett engem, de nekem nagyon tetszik..

A nevét kiderítettem, néha látom, amikor megyek a fizika laborba kb heti 2x.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele? Elég szégyenlős vagyok, nem vagyok magabiztos, és még nem volt barátnőm sem :$ nem nagyon tudom mit mondhatnék neki, vagy hogyan szolíthatnám le? Esetleg jelöljem be facebookon?És ott mit írjak neki? mivel nem akarom hogy hülyének nézzem, mert ottvan az adatlapon szinte minden, és ha megkérdezni hogy honnan ismerem/miért jelöltem be mit mondjak neki?:S


2012. márc. 5. 18:27
 1/5 Picilàny (1986) ***** válasza:
Hàt mond meg neki az igazat...szégyenlős vagy sose volt csajod...ari vagy azt fogja gondolni ha meg tetszel is neki akkor hmmm :).De ha csak ùgy àtlagosnak tart akkor is előny mert szeretjük a szüzeket ;)
2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen p.u.h.a.p.ö.cs.ű!

Odamész hozzá, és elhívod egy randira.

(Ui: NE neten kezdj már el ismerkedni vele! Az annyira szánalmas.. A facebook nem társkereső meg ismerkedő oldal, miért olyan nehéz ezt felfogni?)/L

2012. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azért kicsit nem lenne fura, hogyha a suliba valaki odalépne hozzád, és elhívna randira?:S

és azthiszem neki csak fél 4kor van busz, és ennyi, mondjuk nem is tudom busszal jár-e suliba, szóval suli után míg nem komoylabb szerintem nem nagyon fér bele az időbe, mivel 3kor elengedek,és mire kiér már fél4 ..:S

2012. márc. 5. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem "fura". Hány éves vagy amúgy? És ő mennyi?
2012. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy évvel korábban mentem suliba, és azért vagyok 10-dikes, de amugy 15 vagyok, és ő is az.
2012. márc. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!