Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rusnya fiúk és lányok, ti már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rusnya fiúk és lányok, ti már megbarátkoztatok a testetekkel, hogy egész életetekben ezzel kell együtt élni?

Figyelt kérdés
Nem hajtanak rátok a fiúk, mindig kikosaraznak a lányok, azt utcán megvetően néznek rátok, munkahelyen is csak bottal piszálna meg a főnök.
2012. márc. 7. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Muhahah! :D Poénos kérdés.
2012. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert mi mást tudnánk csinálni?
2012. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem sikerült, pedig tudom h így nem fogok kelleni egy lánynak sem. Mondjuk lányból nincs olyan, aki azért nem kéne senkinek, mert csúnya.
2012. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bloody Death ***** válasza:
Beteg állat vagy ember. De valami iszonyatosan jót röhögök ezen. De tulajdon képp mi mást csinálhatnának? Vagy depisek lesznek, és öngyilkosági hajlamoktól üzve elvetik kis "hitvány" életüket. Vagy lese sz.rják ki mit gondol róluk.
2012. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom mit értesz rusnya alatt, de a test formálható. Ha valaki pl kövér és emiatt tartja magát rusnyának, ezen edzéssel lehet segíteni ha nem lusta az egyén.


Egyébként idétlen egy kérdés.

2012. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták a test formálható. Aki pedig megretten az ezzel járó kemény munkától és inkább fogja az egészet a genetikára stb. hogy sajnál(tat)hassa magát egész életében az szenvedjen csak nyugodtan. Ő választotta ezt pedig mindig van megoldás. Mindig.
2012. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rám csak a balfék ronda és buta pasik buknak. Akkor én is rusnya lehetek :(
2012. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10:49 Nem biztos h rusnya vagy, csak válogatós.
2012. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rám meg se a rusnya se az átlagos..szóval se milyen pasik nem buknak..kutyának sem kellek 24évesen..ez van..sajnálhatnám magam,de nem érdekel már..dolgozom élek és ennyi.:D elfogadtam magam..
2012. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!