Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy mennyire tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem és sztem én is bejövök neki, mert mindig egymásra nézünk mosolygunk meg ilyenek. Már próbáltam vele beszélgetni de az utóbbi időben párszor lefulladt a beszélgetésünk. Úgy hogy most hagyom.Várom h ő jöjjön hozzám de nem jön ez azt jelenti h annyira nem is tetszem neki....h mondjuk randira hívjon
2012. márc. 7. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért fulladt le?

Miről beszélgettetek?

Hány évesek vagytok? Honnan ismeritek egymást és mióta?


Ettől még lehet, hogy tetszel neki.

2012. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiú 18 én 21
2012. márc. 7. 20:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Angol tanfolyam de már nem járunk egy csoportba de néha szoktuk egymást látni a suliban mind a ketten Szegediek vagyunk.
2012. márc. 7. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy mostanában a fiúk ilyen elfuseráltak és azt várják hogy a lány kezdeményezzen? A válasz a kérdésedre: Ha nem keres hagyd, mert lusta ahhoz hogy randira hívjon!
2012. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen béna, és azért nem hív randira..azért mert rád mosolyog, még nem feltétlenül tetszel neki. Szóval lehet alapból be sem jössz neki, és ezért nem hív el sehova, ki kéne puhatolni hogy mit gondol rólad. Most csak azért mert egy csaj nem tetszik, nem fogok rá csúnyán nézni ha rám mosolyog, viszont randira sem fogom hívni. Bár lehet jobb lenne egyből csúnyán nézni arra akitől nem akarsz senkit, mert nem csak a férfiak tudnak "erőszakosak" lenni, és sokszor nehéz volt már levakarni egy-egy nem tetsző csajt, aki valószínűleg csak egy mosolyt értett félre..:D
2012. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már megint a női logika... :D


Hogy nézzen rád ha nem teszel neki?


Én is beszélek naponta lányokkal és nőkkel is egyaránt, mindegyikkel kedves és udvarias vagyok, de kb 10-15ből 1 az aki igazán szimpatikus.


Amúgy 21 évesen mit akarsz egy 18 évestől? keress korodbelit, talán azzal jobban kijöttök, meg lép ha akar.

2012. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!