Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha hetek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hetek óta minden üzenetemre válaszolt, csak az utolsóra nem?

Figyelt kérdés
:(
2012. márc. 8. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi volt az utolsó???

"Dögölj meg és ne írj többet!"

"Megcsaltalak, bocsáss meg!"

"Kérlek ne öld meg magad!"

2012. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"leszel a gyerekem apja?"
2012. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te vagy az a versenyes fijúúú aki egy csomót levelezett egy csajjal és nem simogatta meg eléggé a buksidat a jó helyezésért?
2012. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Feküdj be a prosecturára egy alapos kivizsgálásra!
2012. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19.10:

nem vagyok fiú :DDDD

2012. márc. 8. 19:11
 6/11 étoile et lune ***** válasza:
Mi volt az utolsóban?
2012. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
leírtam, mit csináltam délután és megkérdeztem, milyen zenéket szeret...
2012. márc. 8. 19:14
 8/11 étoile et lune ***** válasza:
Oh, azt hittem, már jártok. Lehet, hogy ez a ,,párbeszéd" túl sablonos és unalmas neki, semmi egyedi nincs benne. A levelezés nem a legjobb módja az ismerkedésnek szerintem. Ha már neten intézitek, minimum msn-en kellene, ahol folyamatosan és rögtön tudtok egymásnak válaszolni. Írj neki még egy levelet, hogy megkapta-e az előződet, és ha gondolja, szívesen msn-eznél vele ott is, mert az gyorsabb, és szeretnéd, hogy magától kialakuljon a téma, ne pedig fel kelljen dobálni a diszkóban/chaten ismerkedős kérdéseket. Ha nem ír vissza, azt is veheted üzenetnek.
2012. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor ez volt a baj. nem tudom miért, de én nem szeretem, ha megkérdezik, hogy milyen zenét szeretek, vagy, hogy épp mit hallgatok. fel áll a szőr ilyenkor a hátamon, ha megkérdezik. nekem ez egy kicsit intim dolog. lehet, hogy az a srác is ilyen, és most nem is tudja, hogy mit válaszoljon. írj neki egy új sms-t, és kérdezz benne valami másról, szerintem válaszolni fog.
2012. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyi ideje nem válaszolt?
2012. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!