Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit sűrűn szoktam látni az egyetemi kávézóban, és aki nekem tetszik. Egyáltalán nem ismerjük egymást, csak már többször felfigyeltem rá. Hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni, vagy egyáltalán megszólítani, amitől legalább köszönőviszonyba kerülnénk? Vannak közös ismerőseink, de körbekérdeztem, és igazából egyikőjükkel sincs olyan kapcsolatban, hogy ők be tudnának engem mutatni neki, mert csak köszönőviszonyban vannak ők is.

Tudtok adni valami tippet?

20/L


2012. márc. 9. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé az egyetemi kávézóban egyszer, ha minden asztalnál már ülnek, és vki mellé úgyis le kell ülnüd.
2012. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még akkor is leülhetsz mellé, ha az összes többi asztal üres. Elmondod, hogy nem szeretsz egyedül kávézni.
2012. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha odaülne egy lány, mégha nem is az esetem. Ha van agya, ő is fog.
2012. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem gondolkoznék leülni mellé. Bátorság. ;)
2012. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2012. márc. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!