Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a randiktól! Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a randiktól! Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha megismerkedek egy fiúval, elhív randizni, minden jól megy, de valahogy mégsem lesz belőle semmi... Igaz, volt már olyan is, hogy nem volt témánk a fiúval, és ezért nem jöttünk össze, de viszont volt már olyan randim ami tökjól sikerült, volt téma, és jól is éreztük magunkat, viszont utána köddé vált az illető... Nem tudom, miért van ez. Pedig nem játszom meg magam senki előtt, mindig magamat adom, nem vagyok olyan mint egy kuka, szóval beszélgetek a másikkal, nevetgélek stb.. Úgy néz ki, hogy nem sokára megint lesz egy randim, a chaten ismerkedtüünk meg, képcsere is volt már, és idáig nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Élőben még nem találkoztunk... Nagyon félek már ettől a randitól, mert tényleg tetszik és aranyos is, és szeretnék már egy jó kapcsolatot. (nem ez lenne az első kapcsolatom, szóval gátlásos sem vagyok) Nagyon félek, hogy nem jön össze a dolog! Mit tegyek, és mit ne tegyek? Bennem van a hiba talán? Köszönöm a választ!
2009. jún. 10. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig izgultam. A jelenlegi páromnak azt mondtam, hogy nem annyira jön be az ilyen "netről randi" (mi is ott ismerkedtünk meg), mert olyan, mintha két egérke üldögélne a laboratóriumban feszülten, de azért érezzük jól magunkat. Ha meg olyannal találkozol, akivel egy hullámhosszon vagytok, akkor az segít legyűrni a kezdeti zavarokat. Legkevésbé az első randiból vonj le nagyi következtetéseket. Olyankor a leghülyébb és kényszeredettebb az ember. Hacsak nincs nagy gáz, érdemes egy másodikat is szervezni.
2009. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:) ne izgulj. Tapasztal netrandizó vagyok :) Sok pasival találkoztam már, és mondhatom, hogy hiába van kép és telefon is volt, a pasiknak kb csak a 10 %-a tetszik igazán. Ebből a felének én sem.. Tehát marad az 5 % akivel tovább lehet folytatni. Ebben semmi gond nics. Megérzed, hogy hogyan viszonyultok egymáshoz, és aztán eldől.

Azt alső alkalommal (még egyetemista voltam) kb 30 pasival taliztam, aztán elkezdtem járni eggyel (1,5 éves kapcsolat lett) mikor szakítottunk, a jól bevált módszer szerint megint elkezdtem nézelődni, és ott az elsővel már össze is jöttem, ez is másfél éves kapcsolat volt. Azóta jó barátok vagyunk. Utána meg kb 20-szal találkoztam, mire volt egy olyan típusú, akivel lehetett kezdeni, és érdemes volt. Vele még alakulgat :)


Úgyhogy csak lazán :) Nem mindenki álmaid hercege, nem is kell mindenkibe beleképzelni ezt. Hagyd hogy udvaroljon :)

30/N

2009. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba a görcsölést! (Tudom-tudom. Nehéz, nem megy. Pedig semmi jó nem származik belőle.)


Biztos benned van a hiba. Ha ez megnyugtat, benne is lesz, nem is egy. Ilyenek vagyunk.


Más részről ne vedd "randi"-nak! Vedd úgy, hogy elmentek valahova, ahol majd mindketten megpróbáljátok jól érezni magatokat. A többi csak bónusz. ;o)

2009. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen vagyok én is félek a randiktól nehogy elszúrjam..és..

nekem most hétfőn volt randim:D akit a chaten ismertem meg és úgy találkoztunk...rettentően kavargott a gyomrom a szívem meg annyira vert :) de mikor majd ti is találkoztuk és kézenfogva sétáltok akkor nyugodtabb leszel és biztos lesz amiről tudtok beszélni:)

mit tegyél hááááát olyan legyél amilyen vagy:))

és mit ne:) olyan ne legyél amilyen nem vagy:D

hát neten nehéz ismerekedni mer t végülis egy csomó dologra akkor jössz rá mikor látod..ahogy beszél fogalmaz a járása..meg minden..

2009. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én érzem is, hogy nem lesz ebből se semmi, így már azon is gondolkodtam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mert nagyon-nagyon nehezen viselem a csalódást... Tényleg. Lehet hülye vagyok ezért, de egyszerüen nem tudok optimsta lenni ezek után! :(
2009. jún. 10. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
"De én érzem is, hogy nem lesz ebből se semmi" - ja, ha így állsz hozzá, nem is lesz. S akkor tényleg benned a hiba! Nem értem, miért kérdeztél? Eldöntötted előre. Együttérzést vársz? Tőlem nem kapsz. Hülye tyúk vagy, ha el se mész, és kész! :o)
2009. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de nem együttérzést kértem, hanem tanácsot, hogy hogyan küdjem le ezeket az érzéseket.
2009. jún. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!