Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindkét nemben elsősorban csak a vékonyabbak tudnak érvényesülni?

Figyelt kérdés
A nem olyan jó külsővel rendelkezők mindkét nemből csak tengenek ezzel azzal hosszabb kapcsolatok nélkül.
2012. márc. 10. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ma ez a divat. Persze még mindig fennáll, hogy valaki ezt szereti, valaki azt.
2012. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem épp. Rosszul látod.
2012. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se jól látod. Azért tengenek, mert pont azt hiszik, amit a kérdésedben írtál. No persze, ha az érvényesülés alatt azt érted, hogy a külsejükből akarnak előnyt kovácsolni, és valahol pünkösdi királyként pár hónapig híresnek lenni, akkor persze, igazad van. De az élet értelmesebbik felén nem az az a lényeg, hogy valaki pár kilóval nehezebb.

De látom, igazából az érvényesülést úgy érted, hogy felszedni a másik nemből egyedeket. Ez se igaz, az a lényeg, hogyan tudja magát "eladni" valaki. Duci lánnyal is látni jó pasit, és viszont. Ha viszont neked olyan pár kell, aki azért jár veled, mert lehet mutogatni...

2012. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz!

Nem így van, ahogy írod.

Én egy vékony, törékeny lány vagyok, de a telt vagy sokszor már molett nők simán "lemosnak" a pályáról.

Nem tudom, hányszor kaptam meg ezektől a nőktől, hogy nem nőies az alakom, nincs rajtam mit fogni, és, ami a legjobban fáj, az az, hogy nem fogok tudni gyereket szülni.

Na, ilyenkor sírni tudnék.

Szerinted milyen érzés, ha rám néznek, és azt mondják, ezzel a csípővel nem tudok majd szülni, és ilyen kis mellel szoptatni se?

Olyan komplexusom van a teltebb nők mellett, hogy csak na!

És nekik meg jó nagy szájuk van, harsányak, karakánok.

Ők érvényesülnek társaságban, sokkal jobban, mint én.

2012. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert genetikailag az az egészséges. Tehát a vékonyabbak, nem pedig az anorexiásak.
2012. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16:31-es, én nem mondtam, hogy csak a vékony tud érvényesülni, pont azt mondom, hogy nem. Tehát elfogadom, hogy neked se könnyű.

A lényeg az, hogy mindenki más akar lenni, ami, mert azt hiszi, hogy azért nem jó neki mert kövér, sovány, kismellű, nagyfenekű. Nem így van, csak arra tudnak rászállni, aki hagyja magát. Tessék tudatosítani, hogy úgy vagyok jó, ahogy, és van aki így szeret/fog szeretni.

2012. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazad van 16.41, azért piszkálnak, mert tudják, hogy rosszul esik.

Bár nem mutatom, de látszik, gondolom.

Egy nőietlen, kismellű, kis semmiségnek magam az ilyen telt, asszonyos lányok mellett.

Mindig is nagymellű akartam lenni, olyan jó belevaló, dögös nő, mint mondjuk a Liptay Claudia volt még régebben.

Na, olyan nem leszek soha!

De igazad van, először magamat kell megszeretni, hogy mások is tiszteljenek.

És biztos van, akinek ez tetszik, amilyen én vagyok!

2012. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16:50-es, örülök, hogy elfogadod, amit mondtam. Liptait két hete láttam színházban...háááát... nem olyan nagy szám, mint ahogy a bulvárban tálalják.
2012. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16:50 : Attól, hogy kicsi a melled még lehetsz nőies. A nagymellű nők általában nagyobb testűek is...
2012. márc. 10. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért mert aki vékonyabb, az egészségesebb.

Isten őrizz az anorexiásoktól, de azért ne legyen 80 fölött a csaj, mert nem találom vonzónak... Persze ezt is embere válogatja, valaki 90 kilósan is jól nézhet ki...

2012. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!