Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ezt miért csinálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy társkeresőn, és már sokadszorra történik meg, hogy napokig levelezünk, megbeszéljük az első randit, aztán az illető eltűnik, soha többet nincs online, üzire nem válaszol, sőt olyan is volt, aki törölte magát. Na, ezt miért csinálják a pasik? Beparáznak?

2012. márc. 10. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Legalább ők válaszolnak...egy darabig. A nők többsége még az első levélre se válaszol, amit küld nekik az ember.
2012. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet küözbe nézelödnek és találnak mást és ezért tünnek el.
2012. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsönek igaza van.
2012. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És melyik napon küldöd át nekik a képeidet?

Amúgy ne várjál semmit az ilyet netes huszároktól, hiszen ők se várnak el tőled semmit. A neten soha nem fogsz normális párt találni magadnak (kivétel nagyon ritka). És ha találsz is, az úgyis távkapcsolat lenne, szóval már csak ezért se működne.

Nem paráznak be, mert nincs mitől, akkor lenne okuk parálni, ha élőben ismerkedtek volna össze veled. Szimplán csak unatkoznak, és jót röhögnek rajtad, hogy beveszed a hülyeségeiket.

2012. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Képet már eleve látnak rólam a profilomban. Különben sikerült már randiznom egy pasival, úgyhogy nem lehetetlen a dolog.
2012. márc. 10. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg az idődet erre pazarolni.Inkább arra kapd meg a választ élőben, miért nem tudsz ismerkedni.Én is erre keresem a választ már egy ideje.
2012. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem járok sehova, a bulizásból már kinőttem, a munkahelyemen rengeteg pasi van, de mind foglalt, vagy túl fiatal, vagy homár.
2012. márc. 10. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet én is kinőttem a bulizásból és a munkahelyen is van egy pár nő, de mind foglalt, öntelt, vagy lezbi, a fiatal mondjuk nem zavarna, hehe.Akkor is a társkeresőről lemondtam már rég, csak időpocséklás.Amúgy ugyenezeket megcsinálja egy lány is, sosincs online, törli magát stb.
2012. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bulizásból kinőttél, de abból nem, hogy interneten ismerkedj, és még el is hidd ha randira hívnak? Hát ez érdekes...
2012. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Csak kitartás! :-D

Én több mint 10 éve, a Randivonalon ismerkedtem meg a párommal. Azóta is együtt vagyunk, és nem is tervezzük, hogy különválunk. (Legalábbis tudtommal...)

Szóval fel a fejjel, ilyen is van, és a net is egy ismerkedési lehetőség. Persze az igaz, hogy jobban oda kell figyelni, mert a névtelenség sokkal több szemét alakot (férfit is, de nőt is) takarhat.


Pedro

2012. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!