Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik mért csinálják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mért csinálják azt hogy ők nem akarnak semmi érzelmet, semmi szerelem, ez csak ugye megjátszás. Ugye őket se hagyja hidegen a dolog?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel hidegen hagy 22/fiú.

Az érzelmekből csak a baj születik.

2011. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.. Manapság nehezebb komolyabb, érettebb pasikat találni..
2011. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

az a megjátszás amit sok fiatal csinál manapság.

midnen második emberbe olyan k*rvára szerelmesek tudtok lenni olykor, amilyen nem is létezik. aztán szakítotok, jön a hattyú halála, meg hogy nincs tovább rételme az életnek, majd rá három hétre ugyanolyan szerelmesek vagytok egy újabb senkibe. ez a megjátszás.


amikor valaki azt mondja, hogy semmi érzelem, azt komolyan gondolja. így vagyok vele én is, nem kutatom az érzelmeket, emg nem magyarázom bele a szomszéd józsiba is rómeót. de ha jön egy olyan ember, aki irént tényleg érzel valamit, akkor ez a "érzelemmentesség+" úgyis emgsznik. és az a szerelem sokkal többet ér, amit mint kivételnek adnak. sokkal őszintébb, ha én csak egy-két embert tudok életemben megszeretni, mintha minden másodikat.

2011. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ígyvan nem ez a megjátszás, hanem amikor valaki hetente másba "szerelmes". Amúgy meg akiket hidegen hagynak az érzelmek azokat legtöbbször valami nagyon komoly csalódás érte és nemszeretnék újra átélni azt a helyzetet.
2011. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rám indul egy csinos lány, akkor hülye leszek nemet mondani neki. De ettől még nem leszek szerelmes és nem is akarok érzelmeket belevinni egy ilyen kapcsolatba, mert az nem lenne őszinte.
2011. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

minden kislány ebben reménykedik

pedig többségét tényleg nem érdekli: a fiúk nem tudnak 2hetente szerelmesek lenni


22:01

egyetértek

2011. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!