Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki egyedül eljárni szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egyedül eljárni szórakozóhelyre, bulizni, kocsmázni, stb?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és bocs, ha kicsit hosszú lesz, köszi, ha elolvasod.


Az a helyzet, hogy volt/van egy haveri társaság és több, mint 15 éve ismerjük egymást, azóta hetente kb. 2x találkozunk. A kemény mag kb. 6-10 fiú, meg még a többi külsős ismerős.


Eszméletlen sokat jártunk szórakozni (alkoholizálás, butulás volt, de sosem ártottunk senkinek, nem rongáltunk), rengeteg hülyeséget csináltunk, csajok, buli, szóval nagyon-nagyon teljes fiatalságom volt, más ismerőseimhez képest kivételes.


Na most ennek nagyjából vége, több okból is. Egyik ok, hogy érettségi után Budapestre mentek egyetemre (győriek vagyunk).


Másik ok, hogy én maradtam a középsulimban felsőfokú szakképzésen, míg azok akik nem Bp.-re mentek, a győri egyetemre. És ez az osztály elég trágya, másrészt itt reggel 8-tól van tanítás, bulizásra nincs esély.


Méghozzá azért nincs, és ez a harmadik ok, mert lehet, hogy én vagyok későn érő, és a többiek már felnőttek vagy nem tudom, de mind jó ideje egy hosszú kapcsolatban élnek, és bepunnyadtak, vagy nem tudom nem járnak sehova. Én mennék bele az éjszakába, ők meg csak átmennek a barátnőjükhöz, lefekszenek 10-kor, azt jóvan.


Nem ez a problémám, egyelőre nem érzem szükségét komoly kapcsolatnak, jók az egy éjszakásak. Viszont az, hogy egy ennyire stabil társaság tagja voltam, olyasfajta kényelmet adott, hogy nem nagyon építettem ki más haveri ismertségeket.


Tavaly felvettek egyetemre, de ott is tök új (bulizós) társaságba kell szerveződnöm. De jelen helyzetemben olyan ürességet érzek, úgy érzem kimaradok valamiből.


Köszi a válaszokat.



2012. márc. 11. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy habár felvettek, ezt az évet passziváltam, hogy befejezzem a felsőfokú szakképzést. Csak az érthetőség miatt.
2012. márc. 11. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen behaverkodsz, ne félj :D
2012. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
egyetemen tuti lesz legalább pár haver akivel elmész,de egyedül sztem nagyon ciki meg nem is élveznéd !Nem kell h 5-en 10-en menjetek elég ha szólsz 2 ismerősödnek és csapassátok!
2012. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

felmész egy pua oldalra,aztán ott vannak ilyenek,hogy nővadász társ.

írsz neki,találkoztok,aztán mentek együtt csajozni.

mondjuk a puák nem isznak.

2012. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én simán beülök egy italra egyedül is,ha úgy tartja kedvem. nem tudom mit kell ezen parázni.
2012. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül jártam, mikor nem volt barátnőm.
2012. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem mentem egyedül bulizni. Van olyan aki elmegy egyedül, de azért megy mert biztos benne hogy találkozik ismerősökkel.

Olyan helyre szerintem senki nem megy egyedül ahol egy ismerős sincs. Ez akkor fordulhat elő ha nagyon messze van a disco, kb 50km, vagy nincsenek ismerősei mert soha nem járt társaságba, nemrég költözött csak a környékre.

2012. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7!

Nem csak diszkó létezik.

Ha ismerkedni akarok, akkor nem veszem körül magam haverokkal. Csak addig vagyok egyedül, amíg el nem érek az adott helyszínre, rendezvényre.

2012. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!