Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teltebb lányok! Ti is észrevet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányok! Ti is észrevettétek, hogy a pasik kevésbé szeretnének minket komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sok pasival találkoztam akinek csak szórakozásra kellettem volna. Miért néznek le minket?
2012. márc. 11. 14:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb pasi egy telt lánynál minimális elutasításra számíthat. Szerintem nem is válogatunk azért annyira. Bár szerintem a szexben még jobbak is vagyunk vékonyabb nőtársainknál.
2012. márc. 11. 15:28
 12/21 anonim ***** válasza:

Számodra mit jelent a telt? Mutatnál képet?

Egy lány

2012. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek.


nekem nem az esetem és ideálom a a telt molett nők. ez van. de én nekem szórakozás szinten is csak haverilag áll vele össze a kép, szóval egy husis molett lánnyal tuti csak barátság lenne. Nekem nem az ideálom és nem is hülyíteném semmivel.

Én a karcsúbb sportosabb vékonyabb lányokat szeretem.

na persze nem azaz anorexiás csontkollekciót akiről már a tanga is lecsúszik..

27/f

2012. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

15:41 : Nekem mondjuk ők jelentik a teltebb alkatot:

[link]


[link]


Magam is hasonló vagyok. Tudom, nem egy modell alkatú nő vagyok.

2012. márc. 11. 16:07
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Azért Vagytok kevésbé kapósak ilyen téren, mert feleségének és gyereke anyjának minden pasi olyat szeretne, akit 20 év után is nőnek tarthat. Így is sok vékony lány elhanyagolja magát és elfolyik kapcsolatban.
2012. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
17:11 : Nőnek tarthat? Ezt most sértésnek szántad?
2012. márc. 11. 17:19
 17/21 anonim ***** válasza:

Mert sokunkban megvan a kíváncsiság, hogy milyen lehet egy dagi nőt dugni. De nekem egy ilyen csaj max. egyszeri kipróbálásra kéne, mert nem vonzanak a zsírpárnák. Egyébkét akiket linkeltél, azok már bőven a kövér kategóriában vannak. Egy telt csaj ilyen:

[link]

[link]

2012. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Hát csajok én erre rácáfolni tudok csak....Én egészen 23éves koromig vagyis egy éve,hogy nem...96kg voltam és csak komoly kapcsolatom volt..leghosszabb 4éves és egy kifejezetten jóképű sráccal..el is jegyzett..az,h szétmentünk meg nem a súly vagy 1vékony lány miatt volt...Nos most egy éve lefogytam 96kg-ról 56kg-ra..mindenki szerint nagyon szép(arcom mindig dicsérték régen is) és jó alakú vagyok mégis kerülnek a pasik..max egy-kettőnek szexre kellenék...de nagyon még arra sem(bár erre igényem nincs)..szóval ez a egész szerintem baromira nem súlyfüggő...
2012. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok.

Sok pasi mondott már olyat hogy:

Egy teltebb lányt könnyebb megdugni mert nem kell senkinek.


Egyébként nekem bejönnek a teltebb lányok, bár ez attól is függ ki mit ért teltebb alatt:) Nem vagyok egy szexmániás p*cs, még szűz vagyok. Az alkalmi szex nálam nem is működne, nem veszem le a nadrágomat egy idegen nő előtt:)

Szóval nálam ugyanakkora eséllyel indul komoly kapcsolatra minden nő aki belefér a tetszik kategóriába.

2012. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#15-nek nagyon igaza van sajnos,nem sértésből de igaza van.

Hajlamosak vagytok ,,leülni" egy kapcsolatban,mert már meg van a f@szi,pedig ez öreg hiba egy pasit meg is kell tudni tartani,csak akkor veszik sokan észre amikor egyszer hazamennek és a pasijuk egy jobb alakú lánnyal fekszik az ágyban.

Nem bántásból de ez az igazság.

2012. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!