Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányoknak nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak nem nagyon számítanak az anyagiak, akkor miért csorgatja a nyálát egyszerre 5 szépség is a Merciből kiszálló pasasra?

Figyelt kérdés
Ma álltam a buszmegállóban és a szemközti parkolóba beállt egy pasas a legújabb nemtudommilyenszériájú mercivel. 5 lány beszélgetett mellettem, de egyszerre csak úgy rátapadt mind az 5 nek a szeme a Mercis pasira. Le sem akarták róla venni a szemüket. Itt azt mondják a lányok, hogy nekik az elég ha a pasinak van akármilyen munkahelye, és elég ha nem a lányoknak kell eltartani a pasit. Akkor miért a menő járgányosra csorgatják a nyálukat, és miért nem néznek az átlagos Szuzukival járó pasira. Mert ez így elgondolkodtató. Mert lehet, hogy van néhány lány akiknek bejönnek a gazdag pasasok, de hogy egyszerre mind az 5 gyönyörű nőnek bejött volna? Lehetséges?
2012. márc. 12. 13:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát csak megerősíteni tudom az eddigi válaszolókat. Nem mondják ki, de igazából 2 dologgal lehet megfogni egy nőt: a helyes pofika és a pénz. Tehát a 2 p, pp=pofa, pénz
2012. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert álszentek, és igenis számítanak nekik az anyagiak. Az előző jól mondta, csak a külső meg a pénz számít minden nőnek. Mellesleg, egy másik hozzászólóra reagálva, jellemzően nem annak van drága autója meg sok pénze, aki megdolgozott érte, Magyarországon pedig különösen nem.
2012. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Aha, így van előző. Azoknak van sok pénzük akik úgy koldulták össze. :D
2012. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egy rakat emberkét tudok, aki multimilliomos vállakozó, nem dolgozott meg érte, csak szerencséje volt. Nem végzett egyetemet stb. Minimálbérre van bejelentve, a fia bmw x6-ossal jár-kel, de a fősulin megigényli az összes támogatást ami létezik. Magyarországon nem az gazdagszik meg aki a legjobban dolgozik, hanem az aki áskálódik, csal, lop, hazudik, forgatja a pénzt, zsarol stb.
2012. márc. 12. 15:10
 15/20 anonim ***** válasza:
Én, ha a peugeot-omból kiszállok, is elérem ugyanezt a hatást. A csávó vszínűleg igényes volt, és magabiztos, kb ez a kulcs...
2012. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
igenyes volt, mert oltonyben feszitett.
2012. márc. 12. 19:49
 17/20 anonim ***** válasza:
A tangás elefántossal (köszönöm, máris szebb az estém :D) értek egyet. Ami feltűnő, azt megnézem, legyen az kocsi, ruha, frizura, vagy akármi. Nem a járgányosra csorgatták a nyálukat (ha meg mégis, akkor ők olyan fajták, amilyenre amúgy se lenne szükséged), hanem a járgányra. Van különbség.
2012. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Figy, ez logikus, ha nő lennél te sem egy panelproli férjre vágynál akivel nyomoroghatsz a 70 ezres fiztéséből, és élhettek spártai körülmények között Budget virslit zabálva..

Nyilván azt a faszit választanád aki mellett jómódúan, színes életet élhetsz luxus körülmények között, és ennek a "státuszszimbóluma" a luxus kocsi.

És hiába pontozzák le a p*csák ezt a kommentet, mindketten tudjuk, hogy ez igazából így van, csak nem mondjuk ki mert tabu, de ez egy anonim oldal itt lehetsz őszinte.

2012. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Köszönöm, hogy őszinte vagy, én is őszintén írtam le, hogy én is ugyanezt érzem mint te. az a baj, hogy ezt amit mi tudunk, hogy a lányok 80%-a oda van a pénzes pasikért ezt a lányok is tudják, de még itt anonymként sem vallják be a lányok és védik a saját nemüket, hogy ez nem igaz stb.

2012. márc. 13. 15:39
 20/20 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Nő vagyok!!És aláírom igazatok van az utolsó választ adóval.

Igenis számít a pénz!!!!A pénz =jobb körülmények, boldogabb szebb jövő.A legtöbb nőnek számít, azoknak is akik ezt nem vallják be még az anonim oldalon sem!Álszentek vagyunk, mivel hogy emiatt elítéltek minket.De nézzük meg a másik oldalról azért ti is elvártok tőlünk pár dolgot (szépek, ígényesek, aranyok kedvesek, üdék legyünk amelett hogy melózunk háztartást vezetünk ha esetleg van gyerek általában vele is mi foglakozunk visszük az oviba suliba stb, ígyhát had várjunk már annyit el hogy a férfi hozza be a kapcsolatba a több pénzt amíg mi azért több "munkát elvégzünk"esetenként

2012. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!