Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem lenne a baj, én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj, én már tényleg nem értem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenki ki van már ezzel a témával,de:16 éves leszek nyáron és még egyszer sme volt barátom.Illetve 11 évesne volt egy internetes kapcsolatom,de azt mindneki beláthatja,hogy semminek sem számít.Olyan suliba járok,ahol 36 fős osztályból 7 fiú van,de ebből egyikük sem fogott meg,ráadásul miért választanának pont engem?Egyébként én megértem,mert nem vagyok egy nagy szépség.A családom szerint szép vagy,és a barátaim is mindig ezt mondogatják,hogy legyen egy kicsit több önbizalmam.Nagyon vékony voltam,már már kicsit anorexiás és a régi osztályomból már a fiúk szóltak rám,hogy föl kéne szedjek.Hát most fölszedtem,és mindneki azt mondja,hogy már nem anorexiásnak csak vékonynak nézek ki.Magas vagyok,kicsit tovább,mint válligérő sötétbarna hajam van,zöld szemem és szemüveges vagyok.Nem szoktam erősen kifesteni magam,de mindennap kihúzom a szemem,meg ha szükséges alapozok,bár szerencsére a bőröm nem túl ragyás vagy ilyesmi.Mindig divatosan öltözködöm Bershka,New Yorker,Tally Weijlből van minden cucocm.Eddig nem is igazán gondolkodtam azon,hogy szeretnék barátot,de a barátnőmnek nyáron már volt három kapcsolata és amikor ezen gondolkoztam annyira magányos lettem és úgy érzem,hogy le vagyok maradva vagy ciki a dolog.Nem tudom.Vajon miért nem érdeklem a fiúkat?A barátaim és a családom csak elvakultak és tényleg enynire ronda lennék(nem akartam képet feltölteni,mert azt sem akarom,hogy más ismerősöm tudja a helyzetem...)?Vagy csak azért van,mert alig beszélek a fiúkkal,zavarban vagyok körülöttük,mert félek,hogy rondának találnak?Ez taszító lehet,ha valaki nagyon önbizalomhiányos?
2012. febr. 26. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

blablablablabla.....és még több blablablabla....


legyél ribanc probléma megoldva.

2012. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"a barátnőmnek nyáron már volt három kapcsolata"


nagy kapcsolatok lehettek.... :D ezt ne irigyeld..

amúgy igen, meglátszik az önbizalomhiány. és ismerkedni kell

2012. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csomó tizenéves azt képzeli, hogy az életükből egy csomó dolog kimarad, ha gimire nem élték ki magukat. Az, hogy 16 évesen még nem volt kapcsolatod az egyáltalán nem gáz. Sok fiatal lányt látok, akik szó szerint, csupán divatból az első helyes srác karjaiba rohantak különösebb érzelmek nélkül vagy csak feltételezték egy érzelmükről, hogy az már szerelem. Még csak most kezdődik az életed, és rengeteg alkalom lesz, higgy nekem. Egyszer mindenképp rád talál a szerelem, mert a szépség mindenkinek más, és nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél vagy ilyesmi.

Ha pedig nagyon vágyakozol a szerelmi életért, akkor csak nyugodtan menj oda a fiúkhoz, akinek nem tetszel az pukkadjon meg, az akkor neked sem kell.

A barátnőd meg semmiképp se legyen a minta, mert akinek három kapcsolata van egy nyár alatt, az tökéletes példa arra, hogy valakinek mennyire felszínes lehetnek a kapcsolatai.

Én most vagyok 18 és bevallom, hogy nekem se volt még senkim, de ezért még senki se kötött belém. Persze a normálisabb rétegről van szó, mert aki ilyennel foglalkozik az primitív. Ha 35 évesen is itt állsz egyedül, akkor elkezdhetsz aggódni, de addig élvezd az életet és csak olyasmibe vágj bele, amit te is szeretnél, ne foglalkozz avval mint mondanak mások :D

2012. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!