Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén tanítani fog az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén tanítani fog az a srác, aki tetszik, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Szüleivel egyszer már találkoztam , de csak futólag.. minden hasznos tippnek örülnék.. például az jó ötlet lenne , hogy a srác anyujának műtéte lesz és amikor én megyek már otthon lesz és veszek neki csokit? Pusztán kedvességből. Illetve hogyan köszönjek nekik - csókolom vagy jó napot kívánok? A sráccal hogyan viselkedjek? Én szeretném ha a tanuláson kívül más is történne , hogyan taktikázzak?

18/N


2012. márc. 13. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A srácra koncentrálj, ne a muterjára. Tanulás közben fogd meg a kezét, nézz a szemébe, nem nagy kunszt.
2012. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy mire tanít. Ha a betonkeverőt használni, akkor nyilván más a taktika, mintha részecskefizikát oktatna.
2012. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanulásra koncentrálj :)
2012. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek minél közelebb egymáshoz, amíg magyaráz húzódj közelebb hozzá. Nézz mélyen a szemeibe. Próbálj "véletlenül" hozzáérni a kezéhez, karjához, vagy esetleg a válladdal a vállához simulni. Nem árt, ha nem végig fapofával ültök egymás mellett, hanem ha olyan adódik, tudjatok együtt nevetni, egymásra mosolyogni.


Ha ott helyben szexelni akarsz vele, akkor ezeket kiegészítheted azzal, hogy a testeddel feltűnőbben simulsz a testéhez, esetleg egyértelműbben érsz hozzá. Például simogathatod a combját is. Ha a helyzet úgy hozza, elereszthetsz egy-két pikáns megjegyzést. :) Ebben az esetben mindenképpen öltözz minél kihívóbban. Dekoltált blúz, testhez simuló ruha, vagy valami csini szoknya.


17/L

2012. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dolores, te hivatásos vagy?
2012. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok hivatásos! :D Ezt miből feltételezted?

17/L

2012. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Profinak tűnsz. :D
2012. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!