Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy a korkülönbség tényleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség tényleg?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok, volt egy randim, a srác vagy inkább már pasi 34éves, anyám szerint ez nagy korkülönbség, nem működne. fogalmam sincs, mert sosem volt dolgom még ehhez hasonlóval. azt sem tudom, hogy igazából megéri-e esélyt adni ennek az egésznek. elméletileg nincsen senkije. az van bennem, hogyha lenne is belőle valami, tuti h csak szexre kellenék neki, holott nem érzem azt, h éretlen lennék hozzá korban, vagy nem értenénk meg egymást. sőt. más részről meg tartok is tőle, és általában ezek a dolgok azért mennek fuccsba nálam, mert egyszerűen nagyobb bennem a félelem, mint h valamit kezdeni merjek ezzel is.

jó lenne kitalálni, h mi legyen, mert nem akarom hülyíteni sem..legalább is tisztázni h ki mit szeretne a másiktól. ő mondta, vagyis utalást tett rá, h "járni" szeretne velem..nem tudom igazából mit ért járás alatt, mennyire komolyan gondolja az egészet. bizonytalan részemről.

amúgy meg érdeklődő, legalábbis azt vettem eddig észre..hívott, h legközelebb is jó lenne összefutni, legalábbis meginni valamit, egy pár haverja is ott lenne azt hiszem, meg még nem tudom milyen lány ismerősei.

egyébként ha kettesben kéne vele lenni, valószínűleg félnék tőle annyira, hogy el sem mennék.:S

ötlet, tanács, észrevétel?!


2012. márc. 14. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Mitől félsz?


Ha gyerekes vagy még, bulizol orrba-szájba, hisztizel mindenért, akkor inkább kiméld meg őt és magadat is, de ha már tudsz felnőttként viselkedni, következetes és felelősségteljes lenni, akkor belevághatsz.

2012. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem nem gyerekes az ha vki bulizik, főleg nem 21 évesen, amikor annak az ideje van!!! amugy sztem is ez sok..
2012. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
se gyerekesnek nem érzem magam, de még felnőttnek sem. meg sztem ha annyira gyerekes lennék, akkor nem érdeklődne ő sem v nem tudom. tehát valami csak jó lehet akkor.
2012. márc. 14. 23:17
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt a bulizós hozzászólásod meg nem értem. nem feltétlenül gyerekes vki attól, mert eljár bulizni, és néha szereti kiereszteni a gőzt. akkor az összes 30as pasi gyerekes, aki diszkóba jár ezzel az erővel.
2012. márc. 14. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
jajaja, ezt en se vagom.. na de a lenyeg, h sztem itt azzal van a baj h te ennyire félsz.. és ez nem jo :S
2012. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondold át mivel jár egy jó buli: ivás, csajokkal hülyülés, diszkóban másokkal szemezgetés stb stb. Nem tudom egy komoly ember ezt hogy tudná tolerálni ha nem csak havi 1-2 alkalomról van szó.
2012. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ez a bulizgatás már egyre kevesebb, 2hónapban egyszer kb. de szerintem ha valaki ennyi idős, tudja hogy mit vállal egy fiatalabb lánnyal. és ehhez a bulizás is hozzá tartozik. szerintem ennyi mindenkinek kell egy kicsit, ha meg nem tetszik neki, akkor az már érdekes lehet.
2012. márc. 14. 23:26
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is van kapcsolatom, és mégis eljárok a barátnőkkel, ahol iszunk, hülyéskedünk, DE mivel van barátom, ezért más pasi nem fér bele. nem értem az összefüggést.. attól komoly 1 kapcsolat, h nem mennek sehova? :D ne nevettessetek már..
2012. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem ne ítéld el addig amég nem ismered...

de azért maradj logikus.

2012. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy a korkülönbség, igen, de attól még meg lehet próbálni, akár működhet is. Ne komplikáld túl! Korai még azon agyalni, hogy mennyire gondolja komolyan, hiszen még nem is ismeritek egymást. Vágj bele (ésszel), érezzétek jól magatokat, aztán meg fogjátok látni, hogy van-e jövője a dolognak.
2012. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!