Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kyttike kérdése:

Van egy fiu akivel szeretnék randizni de ő nem hív el, és tudom hogy ő is aka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 13:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Célozgass. "Jajj de jó idő van egy sétához". Ilyesmi :)
2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Normálisvagy? ***** válasza:

Mégis miből tudod, hogy ő is akar veled találkozni? Mondta valaki vagy mi? :o

Én a helyedben semmiképpen sem hívnám el! Ha nem lép, akkor az az ő részéről elég nagy szégyen...

2012. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%

Megoldás!


Néha a nőknek is félre kell tenniük a női-büszkeségüket, és kezdeményezni, néha a nők is megtehetik nem halnak bele!


Ergo: kezdeményezz drága!

a, bátor leszel elé állsz és megkérdezed h nem lenne e kedve eljönnie veled sétálni vagy akárhová

b, gyáva leszel, és csak annyit mondasz h szia!! te mit csinálsz ma délután...

2012. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg ne kezdeményezz.

Bocsánat, hogy ellenvéleményt fogalmazok meg, de én nő vagyok és nőként ez megalázó. Hiába mondják egyes férfiak, hogy mi is tehetünk valamit, akkor sem azt várják el, hogy mi kezdeményezzünk egy első randit. A többediket már megtehetjük, de a legelsőt nem. Ez a férfire nézve is szégyen, ezzel nem fog feszengeni a barátai előtt. A férfi önmagában egy védelmező, erős jelkép, és ez borul, ha a gyengébb nem veszi kezébe az irányítást.

2012. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4., ez úgy marhaság, ahogy van. Ha ez bárkinek megalázó, meg presztízskérdés...
2012. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Tarthatod marhaságnak, attól még ez így van. Csak a neten okoskodik mindenki, hogy így kell a nőknek kezdeményezni meg úgy, a "valóságban" igenis a férfi kezdeményez, ő lép elsőként.
2012. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

óriási egy öntörvényű nő vagy, eltelve magától, és a 19. sz. ban élsz kb.


Azt hiszed h egy pasinak könnyű kezdeményezni?? Mi lenne ha az egodat elrébb raknád meg még pár női társad, és kezdeményeznétek?, Semmi megalázó nincs benne!!


SŐŐT a legtöbb pasi díjazná és örülne neki nem pedig megalázónak tartana! Ez a világ más nem ugyanaz ami 100 évvel ezelőtt volt.

2012. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Na épp erről beszélek :)

Ez nem ego és nem beképzeltség, én csak egyszerűen nő vagyok.

Neked is illene megtanulnod férfinek lenni. Most komolyan élveznéd, ha a nő loholna utánad? Menyasszonyi ruhát nem akarsz viselni? Vannak egyes dolgok, amik az idő múlásával kopnak, például a házasság előtti szex tilalma, de mások megmaradtak, mert nem véletlenül alakultak ki.

2012. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

istenem!


totálisan félreértesz!


lehet h nő vagy de te aztán valahol nagyon el vagy tájolva!

2012. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem.

Pontosan értettem, amit mondtál, a reakcióm is arra vonatkozott.

2012. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!