Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok. a srác akibe szerelmes vagyok pedig 25. A sztorink dióhéjban annyi hogy:

kb. másfél éve lehetett hogy lekéstem a vonatom és felszálltam hamarabb a következőre. leültem és a srác akiről szó van (a mávnál dolgozik) éppen szerelte a lámpát az egyik vagonban amikor meglátott és odajött hozzám beszélgetni. Azonnal megfogott benne valami. Elégjól el dumálgattunk amikor bemutatkozott:) már kezdtem reménykedni hogy végre egy olyan srác aki tetőtől talpig az ideálom..lehet lesz valami. Mire megcsörrent a telefonja. Beszélt egy pár percet majd lettete a végén szeretlek kicsim.. Na mondom oké ebből se lesz semmi. aztán mesélte hogy együtt vannak már másfél éve. Beszéltünk még pár szót aztán mondta hogy neki most mennie kell de szeretne még találkozni velem. Elkérte a számom..hát én hülye meg is adtam neki. találkozgattunk pár hónapig és egyszer megcsókolt..az a baj hogy pár héttel a csók után több lett belőle.lefeküdtünk. utána nem nagyon keresett de volt hogy vonattal jöttem haza és összefutottunk akkor beszéltünk egy pár szót és ennyi. De most multhéten írt egy sms-t hogy szeretne látni. megis beszéltük a találkozót tegnapra. elmentünk kocsikázni és hát én hülye megint belementem a játékába lefeküdtem vele megint. (pedig tuttam hogy még mindig együtt van a barátnőjével most voltak szombaton 3 évesek). És nemtudom hogy mit akar tőlem. Lehet csak kaland. de azt tudom hogy csak velem csalta meg a barátnőjét. Mondtam neki hogy 2 autót egyszerre nem lehet vezetni és nem akarok 2. lenni. Kérdeztem tőle hogy miért azzal a lánnyal van és miért nem velem és azt mondta hogy ezt a kérdést ő is sokszor felteszi magának. amugy a csaj már 4x megcsalta. Bocs a hosszú sztoriért.


2012. márc. 15. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

naiv vagy, nagyon-nagyon naiv


(bár szerintem az utánam jövő válaszadók inkább egy K betűs szót fognak használni... és ők sem tévednek sokat)

2012. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a KISLÁNYra gondoltam

nem értem, hogy te miért nem?! talán valahol mélyen még dolgozik benned a lelkiismeret?

2012. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
kérdezd meg tőle kit szeret jobban téged vagy a másik nőt utána megadja a választ és lehet nem te leszel az egy ilyen hosszú kapcsolat után de szerintem valaki ha szeret valakit nem csalja meg ez egy futókaland számára mert gondolom már nem érez semmit a másik lány iránt illetve nincs köztük az a szikra vagy ilyesmi ha jól látom..
2012. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló.. nem értem. Kislány? nekem nincs lelkiismeretfurdalásom mert ismerem a csajt és tudom hogy 4x megcsalta a srácot szóval ha itt valakire lehet K betűs szót használni az a csaj és nem én.

4. válaszoló: köszönöm az első értelmes választ/tanácsot! megfogadom:)

2012. márc. 15. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

hát tudom mit érzel

ezért kérdezd meg tőle, hogy ki is a fontosabb neki

próbálkozz nála és sikerülni fog;)

2012. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!