Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynál nem próbálkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynál nem próbálkozom be azonnal, mert még el se döntöttem, akarok-e, ezért egyelőre csak beszélgetek vele, de nem szállok rá, akkor nincs esélyem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 15:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Miért még mit akarsz beszélgetés helyett az elején? Megdugni egyből?
2012. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Először még nem akarom randira hívni! Azt sem tudom, milyen, és akarok-e tőle bármit.
2012. márc. 15. 15:27
 3/39 anonim ***** válasza:
Nem muszáj RANDIRA hívni, elhívod egy sétára és beszélgettek. Ha esetleg bejön akkor pedig tudod a dolgod. (előző voltam)
2012. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Hát, de mennyit beszélgetsz vele?

Azért ne hanyagold el, mert akkor azt fogja hinni nagyon nem érdekled és elkönyveli, hogy sosem fogsz akarni semmit.

2012. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

És ha csak általános dolgokról érdeklődsz, akkor is el fogod bukni. Akard megismerni és érezze is, hogy meg akarod ismerni. Ha nem nőként nézel rá és nem nőként viselkedsz vele, akkor elcseszed.


Tudom, hogy bonyolultnak hangzik ez a dolog, de nem lesz nehéz, valamivel csak felkeltette az érdeklődésedet :)


Egyébként hány éves a hölgy?

2012. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

A séta az egy randi tulajdonképpen.


Ezt a lányt 1 hónapja ismertem meg és néha csak ráírtam a facebookon (nem ott élem az életem pedig), meg az első találkozásunkkor kiderült, h mindkettőnk bélyeggyűjtő és ha van vmi ilyen találkozó akkor szól. Egy már volt, de nem tudtam menni.


Találkozni nem találkoztunk.


Szted akkor ez már "csak barátok" típusú ügy?

2012. márc. 15. 15:36
 7/39 A kérdező kommentje:

20.


Nőként nézek rá, nem kutyaként vagy lóként :S De ha egyszer nem tudom, mit akarok! Nem kapcsolhat az ember az első másodpercben!

2012. márc. 15. 15:37
 8/39 anonim ***** válasza:

Nem is úgy értettem, hogy ne lóként nézz rá, hanem ne csak barátkozz vele, hanem éreztesd, hogy ő nő. Valami csak tetszik benne nem?

Na, ne b*lfaszkodj, hanem lépj.

2012. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Megteszem, csak nem tudom, nem késtem-e már le erről. Nem értem ezt az egészet, ugyanis nem gyávaságból nem léptem, hanem mert nem voltam benne biztos.
2012. márc. 15. 15:41
 10/39 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, akkor nem tudod meg, hogy lekéstél-e. Egyébként nyugodtan hívd randira, általában a randiktól függ, hogy lesz-e párkapcsolat vagy sem.
2012. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!