Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez azt jelenti, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy tetszem neki csak felenk?

Figyelt kérdés

Ma peldaul osszetalalkoztunk parszor a folyoson. Eloszor messzirol intett es megkerdezte, hogy vagyok es megjegyezte, hogy jol nezek ki, megvartam, hogy utolerjen es kerdezgetett a hetvegi terveimrol.

Masodjara meg, megkerdeztem, hogy mit keres az oltozonk fele, hiszen ez ove nem arra van. Erre azt mondta, hogy barcsak ot lenne, mert akkor tobbszor lathatna.

Annyit meg tudni kell, hogy ket hete randiztunk, de azota nem sok minden tortent, csak baratsagos velem.


2012. márc. 15. 22:01
 1/4 cathilina ***** válasza:
Két hete randiztatok, pozitív megerősítést ad és te még nem hívtad el újra? Na ezért járnak a lányok inkább a bunkókkal...
2012. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En a lany vagyok, es en hivtam el eloszorre is.
2012. márc. 15. 22:11
 3/4 cathilina ***** válasza:
Bocs, a fiúk szoktak ékezet nélkül írni. Ha lány vagy, jogod van rá, hogy odaállj elé, és megkérdezd tőle, hogy tulajdonképpen mit is akar tőled. Ezek alapján simán lehet, hogy csak önbizalom-hiányos.
2012. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem. Ha odajon beszélgetni már jó! :) Megjegyezte hogy jól neézel ki, kérdezgetett a hétvégéről. Lehetséges, hogy el szeretne hívni csak fél. De ez nem azt jelenti, hogy neked kell elhívnod, sőtt! Várd meg, merrt előbb utóbb már biztos hogy el szeretne menni veled, és addig addig vár, hogy muszáj lesz elhívnia. Ha azt mondt szeretne látni, biztos tetszel neki! :) Bárcsak velemi is ilyen lenne az a bizonyos. ;) Nem kételkednék! :D
2012. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!