Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha nem akartok semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nem akartok semmit komolyabbat a fiu ismerőseitektől akkor elmennétek egy olyan programra vele amit esetleg ő szervez és csak ketten lennétek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen program.
2012. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ.. Ha legalább barátként néznék rá elmennék mert nem bántanám meg.. De hogyha nem nagyon szimpi vagy csak ilyen hú most barátok vagyunk mert beszéltünk már 5x dolog van, akkor nem mennék el!
2012. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ilyen mászkálós,esetleg valaholá beülős
2012. márc. 16. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ez inkább randinak tűnik, randira meg olyannal megyek, aki tetszik.
2012. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha tudom, hogy ö sem akar tölem semmit, akkor el. (Haverommal rendszerint maszkalunk a varosban es megyünk ide-oda stb.)

Viszont ha tudom, hogy ö többen remenykedik, akkor nem, nem törnem össze a szivet.


22/L

2012. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. A többi barátommal (lány vagy fiú) is így megyek. Ha a fiú többet képzel bele, az az ő baja.
2012. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi két (heteró) barátnő között sem lenne furcsa.
2012. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!